Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zakażony koronawirusem wikariusz parafii Michała Archanioła trafił do szpitala - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zakażony koronawirusem wikariusz parafii Michała Archanioła trafił do szpitala
23-10-2020 00:03   Janusz Ludwiczak
Pogorszył się stan zdrowia ks. Jakuba Drosika, wikariusza Parafii Michała Archanioła, u którego stwierdzono zakażenie koronawirusem. Duszpasterz prosi o osocze ozdrowieńców. W czwartek liczba zakażeń koronawirusem w ciągu doby przekroczyła 12 tysięcy!!!

Jak już informowaliśmy pozytywny wynik testu na Covid-19 stwierdzono u ks. Jakuba Drosika, wikariusza Parafii Michała Archanioła.

Proboszcz, ks. Eugeniusz Guździoł i drugi kapłan, ks. Szymon Bajon są zdrowi, ale pozostają na kwarantannie.

W sobotę przeprowadzona została dezynfekcja kościoła przy Stolarskiej przez profesjonalną firmę. Odwołane zostały wszystkie sobotnie nabożeństwa. W niedzielę msze święte sprawowane były normalnie, ale odprawiali je zaproszeni księża z innych parafii. Obecnie w dni powszednie nie są odprawiane poranne msze święte. Jedynie odbywa się wieczorny różaniec i msza św. o godz. 18:00.

Zakażony wikariusz trafił do szpitala.

– Ks. Jakub jest w szpitalu. Oto informacja od niego: "Kochani potrzebuję osocza ozdrowieńców. Nie tylko ja - wielu ludzi" – informuje na facebooku Parafia Michała Archanioła.

W czwartek liczba zakażeń koronawirusem w ciągu doby przekroczyła 12 tysięcy!!! To rekord. Ostatniej doby stwierdzono 12 107 nowych przypadków zakażeń. W Wielkopolsce również niechlubny rekord – ponad 1,5 tysiąca nowych przypadków – ostatniej doby wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie wirusem SARS-CoV-2 u 1523 osób w Wielkopolsce, z czego 270 w samym Poznaniu.

Ostatniej doby zmarło 14 osób. Obecnie w Wielkopolsce hospitalizowanych jest 619 osób osoby, a zakażonych jest ponad 10 tysięcy Wielkopolan.

Od początku pandemii w Wielkopolsce odnotowano ponad 19 tysięcy 200 zakażeń, zmarło 466 osób, ponad 8,5 tysiąca wyzdrowiało.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

do 26-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Smaki Regionów - targi kulinarne

26

wrz

do 28-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

27

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"MAMMA MIA SHOW"- koncert przy znanych przebojach polskich i światowych z lat 80`

29

wrz

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny, 90-lecie parafii - msza św. pod przewodnictwem abp. Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego

30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: