Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Plenerowe knajpy, dyskoteka i kino pod chmurką – sobota na Skwerze Eki z Małeki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Plenerowe knajpy, dyskoteka i kino pod chmurką – sobota na Skwerze Eki z Małeki
14-09-2020 00:57   Janusz Ludwiczak
W sobotę Rada Osiedla Św. Łazarz przy współpracy z miastem zorganizowała na skwerze przy zbiegu ulic Małeckiego, Łukaszewicza i Granicznej festyn "Coś się kończy, coś się zaczyna - Eki z Małeki".

Na Skwerze Eki z Małeki pojawiła się "Jedzielnia", czyli posiłki serwowane za 10 złotych przez lokalne restauracje, bistra i knajpy. Dla najmłodszych zorganizowano warsztaty twórcze, a dorośli wieczorem mogli obejrzeć film "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Festyn "Coś się kończy, coś się zaczyna - Eki z Małeki" zakończyło silent disco, czyli potańcówka, w której muzyka odtwarzana jest przez bezprzewodowe słuchawki.

W związku z organizacją sobotniego wydarzenia w rejonie Skweru Eki z Małeki obowiązywał zakaz zatrzymywania się i parkowania. Kierowcy, którzy nie przeparkowali auta otrzymali 100-złotowy mandat i 1 punkt karny, a także poniosą koszty odholowania pojazdu.

– Jest to koszt 400 złotych za każdą dobę samochodu odstawionego na parking – zaznacza Przemysław Piwecki ze Straży Miejskiej w Poznaniu.

W sumie odholowano blisko 10 pojazdów.

Również w najbliższą sobotę, 19 września w godz. od 17:00 do 20:00 odbędzie się pożegnanie lata. W programie m.in. koncert Happy Jazz Band oraz warsztaty z tańca swingowego.


Komentarze (8)

16-09-2020 18:18:49
z osiedla
Kris ,jeden wpis jest mojego autorstwa pozostałe nie więc proszę nie zaklinać faktów.A proszę zobaczyć ile ludzi kilka lat temu oglądało film wyświetlany na rynku.
16-09-2020 17:01:47
emeryt
Kris prywatny detektyw na usługach Rady Osiedla cienizna.
16-09-2020 10:33:30
toms
A skąd wiesz, że od jednej osoby? Widzę, że ta rada osiedla nie przyjmuje do siebie żadnej opinii nie zgodnej z ich myśleniem. Wystarczy zobaczyć zdjęcia
16-09-2020 10:09:19
Kris
4 komentarze i wszystkie od jednej osoby????? rekodr
14-09-2020 19:01:59
z osiedla
Poszłam tam z ciekawości,Zajęcia dla dzieci były Ok, ale reszta to porażka.Dla kilkunastu młodych ludzi, podejrzewam że niedawno przybyłych do łazarskiego osiedla zdezorganizowano ruch w tej części łazarza.Jedzenie takie sobie i wcale nie tanie , kilka osób oglądających film na leżakach i jakieś disco dla kilku osób.Ciekawe ile to kosztowało i kto dostał te pieniądze.
14-09-2020 17:03:30
Antyaktywista
Aktywiści miejscy tym upodabniają się do polityków, że zaczynają żyć i bawić się za pieniądze publiczne. Gdyby podsumować ile kosztuje ich jedna wizyta na tym skwerze to myślę że 1000zł/ jedno pojawienie się jest skromnym rachunkiem. Taniej i lepiej dla mieszkańców byłoby ich wysyłać na weekendy do spa. Może i nerwy by się uspokoiły bo aż przykro patrzeć jak jeden drze się na zagubionych kierowców nad uchem dziecka w nosidełku. Po jednodniowej inwazji skwer wrócił do rzeczywistych użytkowników, meneli. Zastanawiali się czy to wypada aby modernizacja ich meliny miała doprowadzić do zmiany organizacji ruchu na Łazarzu. Nie rozumieją biedacy, że o losach skweru nie decydują jego użytkownicy (menele) czy okoliczni mieszkańcy. Decyzje w tym mieście podejmuje aktyw. Choćby cała okolica uważała je za absurdalne.
14-09-2020 09:17:45
mieszkaniec Małeckiego
Straszne tłumy tam były. Szkoda tylko że na siłę mieszkancy musieli przeparkowac swoje auta by moglo bawić sie kilka osób.
14-09-2020 09:12:31
emeryt
Cały Łazarz się bawił . Tłumy ludzi niesamowity ścisk
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: