Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skwer Eki z Małeki: kierowcy powinni przeparkować auta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skwer Eki z Małeki: kierowcy powinni przeparkować auta
10-09-2020 07:30   Janusz Ludwiczak
W sobotę wprowadzony zostanie zakaz parkowania i zatrzymywania się w rejonie skweru przy zbiegu ulic Małeckiego, Granicznej i Łukaszewicza. Kierowcy nie powinni parkować w tym miejscu, inaczej muszą liczyć się ze 100-złotowym mandatem i 1 punktem karnym, a także poniosą koszty odholowania pojazdu, które wynoszą nawet 400 złotych.

Jak już informowaliśmy w sobotę, 12 września na Skwerze Eki z Małeki Rada Osiedla Św. Łazarz przy współpracy z miastem organizuje festyn "Coś się kończy, coś się zaczyna - Eki z Małeki".

– Będzie Jedzielnia i lokalne knajpy, pokaz filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" i silent disco - potańcówka, w której muzyka jest odtwarzana przez bezprzewodowe słuchawki, dzięki czemu nie będziemy generować hałasu – informuje Rada Osiedla Św. Łazarz.

W sobotę wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu w rejonie skweru przy zbiegu ulic Małeckiego, Łukaszewicza i Granicznej.

– W zawiązku z zaplanowanym na 12 września wydarzeniem kulturalnym, na drogach bezpośrednio przylegających do skweru Eki z Małeki, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania pojazdów z tabliczką, z holownikiem. Oznacza to, że pozostawione w sobotę samochody będą odholowane na parking strzeżony, na koszt właściciela pojazdu. Znaki drogowe nowej czasowej organizacji ruchu, wraz z terminami obowiązywania , są już ustawione, a strażnicy Referatu Grunwald prowadzą już akcję informacyjną – informuje Przemysław Piwecki, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Poznaniu.

Kierowcy nie powinni parkować w sobotę w rejonie skweru Eki z Małeki, inaczej muszą liczyć się z otrzymaniem mandatu w wysokości 100 złotych i 1 punktem karnym, a także poniosą koszty odholowania pojazdu.

– Jest to koszt 400 złotych za każdą dobę samochodu odstawionego na parking – zaznacza Przemysław Piwecki ze Straży Miejskiej w Poznaniu.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: