Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Porady lekarza geriatry... czyli dziś pytanie, we wtorek odpowiedź - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Porady lekarza geriatry... czyli dziś pytanie, we wtorek odpowiedź
06-04-2020 00:49   Janusz Ludwiczak
– Zdajemy sobie dobrze sprawę, zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkich okresie, że wielu z nas nurtuje wiele wątpliwości związanych z trwającą epidemią, jak i też innymi problemami medycznym, szczególnie tymi dotyczącymi osób starszych. Dostęp do lekarzy, poradni, terminowych zabiegów aktualnie jest utrudniony, czy nawet wręcz niemożliwy. Wychodzimy naprzeciw zaistniałej sytuacji – zapowiada Janusz Heller, kierownik Klubu Osiedlowego "Krąg"

– Chcemy zaproponować możliwość zadania pytań dotyczących trwającej epidemii koronawirusa, jak i innymi problemów medycznych dotyczących osób starszych. Chętni mogą nadsyłać pytania do prof. dr hab. n. med. Katarzyny Wieczorowskiej-Tobis, z którą nasz klub rozpocząć współpracę pięć lat temu w ramach akcji profilaktyki prozdrowotnej osób z grupy 60+ – wyjaśnia Janusz Heller, kierownik Klubu Osiedlowego "Krąg".

Pytania można nadsyłać na adres e-mail: klubkrag@gmail.com dziś (czyli do poniedziałku, 6 kwietnia) do godz. 20:00.

Prof. dr hab. n. med. Katarzyna Wieczorowska-Tobis – specjalista geriatrii i medycy paliatywnej. Kierownik Katedry i Kliniki Medycyny Paliatywnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w której stworzyła Pracownię Geriatrii. Przewodnicząca Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego. Prezes Kolegium Lekarzy Specjalistów w Polsce. Członek Towarzystwa Medycyny Geriatrycznej Unii Europejskiej (EUGMS). Członek Rady Naukowej przy Ministrze Zdrowia. Autorka ponad 100 prac naukowych. Współredaktorka podręczników: Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne oraz Podręcznik dla opiekuna medycznego; Opieka nad osobami w wieku podeszłym oraz chorymi i niesamodzielnymi, a także Fizjoterapia w geriatrii. Od wielu lat zaangażowana w tworzenie opieki nad osobami starszymi, w tym geriatrycznej opieki paliatywnej.


Fot: Klub Osiedlowy "Krąg"

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: