Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sklepy są otwarte do północy, a w niektórych będzie można zrobić zakupy całą dobę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sklepy są otwarte do północy, a w niektórych będzie można zrobić zakupy całą dobę
05-04-2020 19:46   Janusz Ludwiczak
Sklepy sieci Biedronka, Lidl i Netto pracują obecnie dłużej, czynne są do godz. 24:00. Od wtorku zarówno sklepy Biedronka, jak i Lidl przy Palacza będzie czynny całą dobę.

Za nami druga z siedmiu w tym roku niedziel handlowych. Zgodnie z kolejnymi obostrzeniami wprowadzonymi przez administracje rządową od 1 kwietnia wprowadzono limit osób przebywających w sklepie. Na raz zakupy może robić do 3 osób na 1 kasę. A więc jeśli w sklepie są trzy kasy – w sklepie może na raz przebywać 9 osób. Ponadto w godz. od 10:00 do 12:00 obowiązują godziny dla seniorów – sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65. roku życia (w pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich, w tym dla seniorów). Ponadto wszyscy klienci muszą robić zakupy w jednorazowych rękawiczkach.

Sieci handlowe zdecydowały się wydłużyć godziny otwarcia sklepów. I tak Biedronka (przy ul. Łukaszewicza, Strusia, Wojskowej, Matejki, Sielskiej i na dworcu Poznań Główny), a także Lidl przy Palacza oraz Netto przy Kasprzaka czynne są dłużej – od godz. 6:00 do 24:00.

Biedronka i Lidl zdecydowały również o otwarciu sklepów przez całą dobę w przedświątecznym tygodniu. Sklepy te będą otwarte 24h od wtorku, 7 kwietnia do piątku włącznie.

– Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc – informuje Biedronka w komunikacie prasowym.

Dodajmy, że w Lewiatan przy skrzyżowaniu Głogowskiej i Hetmańskiej otwarty będzie w godz. od 6:00 do 22:00. Z kolei zakupy w markecie E.Leclerc będzie można zrobić w godz. od 7:00 do 13:00 oraz od 14:00 do 20:00 (w godz. od 13:00 do 14:00 – przerwa techniczna).

Jak informowaliśmy powyżej w godz. od 10:00 do 12:00 zakupy mogą zrobić tylko osoby 65+.

Zakupy można zrobić również na Rynku Łazarskim, jednak do 1 stoiska może stać jedynie 3 klientów. Kupcy nadal handlują na dotychczasowych straganach. Tymczasowe targowisko na boisku Zespołu Szkół Muzycznych przy Głogowskiej ma zostać uruchomione dopiero po Wielkanocy.


Komentarze (1)

06-04-2020 13:00:46
toms
Współczuję pracownikom

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: