Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sklepy są otwarte do północy, a w niektórych będzie można zrobić zakupy całą dobę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sklepy są otwarte do północy, a w niektórych będzie można zrobić zakupy całą dobę
05-04-2020 19:46   Janusz Ludwiczak
Sklepy sieci Biedronka, Lidl i Netto pracują obecnie dłużej, czynne są do godz. 24:00. Od wtorku zarówno sklepy Biedronka, jak i Lidl przy Palacza będzie czynny całą dobę.

Za nami druga z siedmiu w tym roku niedziel handlowych. Zgodnie z kolejnymi obostrzeniami wprowadzonymi przez administracje rządową od 1 kwietnia wprowadzono limit osób przebywających w sklepie. Na raz zakupy może robić do 3 osób na 1 kasę. A więc jeśli w sklepie są trzy kasy – w sklepie może na raz przebywać 9 osób. Ponadto w godz. od 10:00 do 12:00 obowiązują godziny dla seniorów – sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65. roku życia (w pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich, w tym dla seniorów). Ponadto wszyscy klienci muszą robić zakupy w jednorazowych rękawiczkach.

Sieci handlowe zdecydowały się wydłużyć godziny otwarcia sklepów. I tak Biedronka (przy ul. Łukaszewicza, Strusia, Wojskowej, Matejki, Sielskiej i na dworcu Poznań Główny), a także Lidl przy Palacza oraz Netto przy Kasprzaka czynne są dłużej – od godz. 6:00 do 24:00.

Biedronka i Lidl zdecydowały również o otwarciu sklepów przez całą dobę w przedświątecznym tygodniu. Sklepy te będą otwarte 24h od wtorku, 7 kwietnia do piątku włącznie.

– Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc – informuje Biedronka w komunikacie prasowym.

Dodajmy, że w Lewiatan przy skrzyżowaniu Głogowskiej i Hetmańskiej otwarty będzie w godz. od 6:00 do 22:00. Z kolei zakupy w markecie E.Leclerc będzie można zrobić w godz. od 7:00 do 13:00 oraz od 14:00 do 20:00 (w godz. od 13:00 do 14:00 – przerwa techniczna).

Jak informowaliśmy powyżej w godz. od 10:00 do 12:00 zakupy mogą zrobić tylko osoby 65+.

Zakupy można zrobić również na Rynku Łazarskim, jednak do 1 stoiska może stać jedynie 3 klientów. Kupcy nadal handlują na dotychczasowych straganach. Tymczasowe targowisko na boisku Zespołu Szkół Muzycznych przy Głogowskiej ma zostać uruchomione dopiero po Wielkanocy.


Komentarze (1)

06-04-2020 13:00:46
toms
Współczuję pracownikom
Aktualności
Niezapominajka
30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

22

lut

do 25-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi meblowe
"Home Decor" - targi wnętrz

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: