Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"To będzie rok na rozpoczynanie czegoś nowego" – Jacek Kryg mówił w "Kręgu" o nowym roku chińskim - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"To będzie rok na rozpoczynanie czegoś nowego" – Jacek Kryg mówił w "Kręgu" o nowym roku chińskim
09-02-2020 01:23   Janusz Ludwiczak
– Będzie to rok pionierów, to idealny czas na rozpoczynanie czegoś nowego. Będzie to rok skandali erotycznych. Wałęsa będzie miał kochankę, a książę Karol zostanie królem Wielkiej Brytanii – znany astrolog, mistrz feng shui, kulturoznawca i filozof Jacek Kryg mówił we wtorek w "Kręgu" o rozpoczętym nowym roku chińskim metalowego szczura.

Jak co roku na zaproszenie Stowarzyszenia Radiestetów im. Czesława Spychalskiego Jacek Kryg – znany astrolog, filozof, kulturoznawca, religioznawca i mistrz feng shui przybył do Klubu Osiedlowego "Krąg", by opowiedzieć o nowym roku chińskim.

– Rok chiński metalowego szczura 4717 rozpoczął się 25 stycznia o godz. 12:59, a w kalendarzu słonecznym dokładnie we wtorek, 4 lutego o godz. 17:05. Potrwa on 384 dni i będzie to rok przestępny. Rok metalowego szczura będzie rokiem pionierów, to idealny czas na rozpoczynanie czegoś nowego – wyjaśniał Jacek Kryg, astrolog, mistrz feng shui, kulturoznawca i filozof.

– Będzie to rok skandali erotycznych. Zobaczycie, że Wałęsa będzie miał kochankę, ale będzie więcej tego typu afer. Jest to dobry rok na zawieranie związków małżeńskich i staranie się o potomka, ale należy omijać okresu pomiędzy 23 kwietnia a 20 czerwca, gdyż jest to rok przestępny, przypadnie wtedy podwójny miesiąc kozy – wskazywał astrolog Jacek Kryg.

Chiński rok szczura w małym cyklu przypada co 12 lat. Co więc nas czeka w roku 2020 według kalendarza gregoriańskiego?

– Rok szczura przypadł w 2008, 1996, 1984, 1972, 1960, 1948, 1936, 1924, 1912 i 1900 roku. Należy się spodziewać wielu odkryć i nowych wynalazków. W tych latach wynaleziono płytę CD, laser czy promieniowanie gamma. Symbole szczura jest rodzina. W latach metalowego szczura dochodziło do abdykacji wielu królów. W 1996 r. doszło do rozwodu księżnej Diady. W tym roku książę Karol zostanie królem Wielkiej Brytanii – przewiduje Jacek Kryg.

– Naturalnym żywiołem Szczura jest Woda będzie dochodziło do wypadków na morzach i oceanach – będą tsunami, powodzie, ale pojawią się również problemy z dostępem do wody i suszą. Będzie lekki kryzys finansowy, spadnie gospodarka, ale nie grozi nam taki kryzys jaki miał miejsce w 2008 roku – dodał astrolog.

Zdaniem Jacka Kryga wybory prezydenckie wygra Andrzej Duda. Rok chiński metalowego szczura 4717 potrwa do 11 lutego 2021 do godz. 18:45.

A czy sprawdził się Horoskop Chiński na ubiegły rok?

– Będą kłopoty z podróżami. Należy unikać samolotów i statków, zaleca się podróże koleją. Jesienią czeka nas kryzys gospodarczy, jakiego nie było, tak będzie do 2025 roku, kiedy pojawi się nowy żywioł - ogień.
Będzie to rok, gdzie będzie dużo samobójstw. Jest to dobry rok na zmianę pracy lub miejsca zamieszkania. Będzie dużo skandali seksualnych. Jednak jest to zły rok na zawieranie związków małżeńskich. Nie jest to też dobry rok na staranie się o potomka. Czeka nas dużo demonstracji i protestów, strajk nauczycieli to będzie dopiero początek
– mówił rok temu Jacek Kryg, astrolog i mistrz feng shui.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: