Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wojciech Wośkowiak został przewodniczącym spółdzielnianej Rady Osiedla "Łazarz" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wojciech Wośkowiak został przewodniczącym spółdzielnianej Rady Osiedla "Łazarz"
21-06-2019 10:54   Janusz Ludwiczak
Jerzy Babiak nie będzie już kierował Radą Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald.

Jak już informowaliśmy w połowie maja odbyły się wybory do Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. W głosowaniu mogli wziąć udział tylko członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald". Kandydat do rady nadzorczej musiał wcześniej zebrać 30 podpisów poparcia "spółdzielców".

Praktycznie skład spółdzielnianej Rady "Osiedla Łazarz" nie uległ zmianie. W 14-osobowym składzie zasiadły jedynie dwie nowe radne. W sumie w wyborach wzięły udział zaledwie 53 osoby spośród 2682 uprawnionych do głosowania. Frekwencja wyniosła 1,98%.

W środę, 5 czerwca odbyła się pierwsza sesja Rady Osiedla Św. Łazarz, podczas której wybrano nowego przewodniczącego. Został nim Wojciech Wośkowiak, były radny Miasta Poznania (w latach 2002-2014) oraz były radny Osiedla "Święty Łazarz" (jednostki pomocniczej miasta), którego był przewodniczącym przez osiem lat.

O stanowisko przewodniczącego ubiegał się również Jerzy Babiak, jednak uzyskał o dwa głosy (6 głosów) mniej niż Wojciech Wośkowiak (8 głosów).

Na wiceprzewodniczącego Rady Osiedla "Łazarz" wybrano Marię Łazarz, która po drugim głosowaniu zdobyła jeden głos więcej niż dotychczasowy zastępca Tomasz Rybacki.

Z kolei szefem Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi został Leszek Kowalski, a na przewodniczącego Komisji Społeczno-Kulturalnej wybrano Jerzego Babiaka. Komisją Rewizyjną nadal pokieruje Andrzej Sokolnicki, a sekretarzem będzie niezmiennie Helena Czajka.

Rada Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald (2019-2022):

Prezydium:
• Wojciech Wośkowiak - przewodniczący
• Maria Łazarz - zastępca przewodniczącego
• Helena Czajka - sekretarz
• Andrzej Sokolnicki - przewodniczący Komisji Rewizyjnej
• Leszek Kowalski - przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi
• Jerzy Babiak - przewodnicząca Komisji Społeczno-Kulturalnej

Skład Rady Osiedla "Łazarz":
1. Jerzy Babiak
2. Helena Czajka
3. Andrzej Grzybowski
4. Izabella Hermanowska
5. Maria Ignaszak
6. Leszek Kowalski
7. Maria Łazarz
8. Krystyna Plich
9. Beata Rączkowska
10. Tomasz Rybacki
11. Andrzej Sokolnicki
12. Ewa Wojciechowska
13. Małgorzata Wojtkowiak
14. Wojciech Wośkowiak


Komentarze (3)

21-06-2019 21:31:49
kibol
No cóż Pani Maria solidny samorządowiec, niech pomaga Osiedlu ... pytanie czy wybrani są mieszkańcami naszego osiedla ...?
21-06-2019 12:09:59
Qshu
Widzę, że jak Panią Marię ktoś wyrzuci drzwiami (sromotnie przegrane wybory do rady osiedle) to wróci oknem. Może czas już odpuścić Pani Mario?
21-06-2019 12:04:59
As
Woskowiak to już chyba wszędzie był. A efektów żadnych. Pamiętam jak tacke w kościele zbieral, potem popierał partię która była za aborcja. Ogólnie mega śliski typ. Zawsze tam gdzie kto przy wladzy
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: