Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od piątku będziemy mogli wykąpać się przy Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od piątku będziemy mogli wykąpać się przy Arenie
21-06-2019 00:41   Janusz Ludwiczak
W piątek otwarta zostanie pływalnia letnia w Parku Kasprowicza. Z basenów będziemy mogli skorzystać codziennie w godz. od 9 do 20.

Tak jak w ubiegłym roku obiekt będzie otwarty codziennie w godzinach od 9:00 do 20:00. Dodatkowo osoby chcące popływać, posiadające karnetów 10-krotnego wstępu będą mogli odwiedzić basen w godz. od 7:00 do 9:00.

Bilet jednorazowy normalny będzie kosztować 10 złotych, a ulgowy 5 złotych. Nowością będzie bilet całodniowy, upoważniający do opuszczenia obiektu i powrotu w tym samym dniu. Taki bilet kosztować będzie 12 zł (normalny) i 6 zł (ulgowy), czyli o 2 złote taniej. Po interwencjach miejskich radnych zmniejszono ceny tych biletów (choć pierwotnie cena biletu całodniowego miała wynosić 15 zł - normalny i 8 zł - ulgowy).

Dzieci do lat 3 oraz podopieczni domów dziecka wejdą na basen za darmo. Przewidziano też zniżki dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej (8 i 4 zł za bilet całodniowy oraz 5 i 3 zł za jednorazowy), Złotej Karty Seniora (5 zł) oraz grup zorganizowanych (3 zł). Karnet upoważniający do 10 wejść będzie kosztować 80 zł

Na dodatkowe godziny mogą, podobnie jak w poprzednim sezonie, liczyć posiadacze karnetów 10-krotnego wstępu. Od 7.00 do 9.00 na basenie 50-metrowym będą bowiem obowiązywały tzw. godziny dla pływaków.

W ubiegłym roku z pływalni letniej w Parku Kasprowicza skorzystało ponad 76 tysięcy osób.


Komentarze (1)

21-06-2019 14:06:40
pyra
Pogoda dzisiaj nie dopisala niestety...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: