Już po raz czwarty będziemy wybierać przedstawicieli, którzy przez najbliższe pięć lat reprezentować nas będą w Parlamencie Europejskim. Polacy wybierać będą w sumie 52 eurodeputowanych. W naszym okręgu, który obejmuje całą Wielkopolskę w wyborach startuje 60 kandydatów z 6 komitetów. Głosować będziemy w godz. od 7 do 21 w tych samych lokalach, co podczas jesiennych wyborów samorządowych.
W poprzednich eurowyborach frekwencja na Łazarzu wyniosła 28,15%. Do urn poszło dokładnie 7 828 mieszkańców z 27 811 uprawnionych do głosowania. Dla porównania w 2009 r. frekwencja na Łazarzu wyniosła 33,74% (12 061 głosów na 35 746).
Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze
Głosować będzie można w niedzielę, 26 maja 2019 w godz. od 7:00 do 21:00.
Otrzymamy jedną kartę do głosowania kartę do głosowania 6 list z 60 kandydatami.
Głosować można tylko na jedną listę kandydatów, stawiając znak „X” (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego kandydata z tej listy, przez co wskazuje się jego pierwszeństwo do uzyskania mandatu.
Przyczyną nieważności głosu jest:
• postawienie znaku „X” w kratkach obok nazwisk kandydatów umieszczonych na więcej niż jednej liście
• niepostawienie znaku „X” w żadnej kratce
• postawienie znaku „X” w kratce wyłącznie przy nazwisku kandydata z listy unieważnionej przez okręgową komisję wyborczą
Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze
O tym, czy jesteśmy wpisani do rejestru wyborców w Poznaniu można dowiedzieć się na trzy sposoby:
- wysyłać SMS ze swoim numerem PESEL na numer 4320 (opłata naliczana jest według standarowego cennika operatora).
- dzwoniąc pod miejską infolinię 61 646 33 44 i wybierając "4"
- za pośrednictwem internetowej wyszukiwarki www.poznan.pl/gdzieglosowac/ lub sprawdzając spis wyborców na stronie internetowej www.poznan.pl/spiswyborcow
Poniżej przedstawiamy szczegółową listę siedzib obwodowych komisji wyborczych:
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14
Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Dmowskiego 50
• ul. Dmowskiego 62
• ul. Drobna wszystkie adresy
• ul. Dwatory 1a, 2a, 2b
• ul. Głogowska 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141,
• ul. Górecka 1, 2, 3, 5,
• ul. Hetmańska 52, 54, 56, 58a, 60, 60a, 62, 74,
ul. Krauthofera 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 39, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 55G, 55H, 55I, 55K, 55L, 55M, 55N, 55O, 55P, 55R, 55S, 55T, 55U.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62
• ul. Arciszewskiego wszystkie adresy
• ul. Biedrzyckiego wszystkie adresy
• ul. Cybulskiego wszystkie adresy
• ul. Głogowska 114, 114a, 116, 118, 120, 122, 124, 124a, 126, 128, 136, 138,
• ul. Hetmańska 2a, 4, 4a, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36a, 38, 40, 40a, 42, 44, 46,
• ul. Jarochowskiego 41, 41a, 41b, 43, 45, 47, 47a, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77,
• ul. Kasprzaka 38, 40, 41, 41a, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64,
• ul. Nehringa wszystkie adresy,
• ul. Palacza 8, 10, 12, 18, 18b, 20, 22, 26, 28, 30/34, 36, 38,
• ul. Rogalińskiego wszystkie adresy,
• ul. Winklera wszystkie adresy.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62
• ul. Bogusławskiego 19a, 21, 21a, 22, 24, 24a, 26, 26a, 27, 29, 30, 31, 32, 34,
• ul. Chociszewskiego b.d., b.d.2, b.d.4, b.d.5, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 22b, 22c, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 41, 41a, 43, 43a, 45, 47,
• ul. Głogowska 102, 104, 106, 106a, 107, 108, 109, 111, 112,
• ul. Hetmańska 1, 1A, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/19a, 15/19b, 15/19c, 15/19d, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Jarochowskiego 36, 38, 39, 39a, 40, 42, 44, 48a,
• ul. Kasprzaka 22a, 24, 26, 28a, 30, 32, 32a, 33, 34, 34a, 34b, 34c, 35,
• ul. Potworowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Stablewskiego 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Szymborska wszystkie adresy.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38
• ul. Dmowskiego 39, 41, 48, 50,
• ul. Głogowska 113, 115, 115a, 117,
• ul. Hetmańska 55, 55A, 55B, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,
• ul. Kolejowa 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/21, 22, 23, 29, 29a, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 34a,
• ul. Lodowa 30, 32, 34, 34a, 36, 41, 41a, 41b, 43, 43a, 45,
• ul. Łukaszewicza 31, 31a, 33, 33a, 35, 35a, 35b, 35c, 35d, 37a, 37b, 37c, 39, 43, 50,
• ul. Potockiej 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 50, 51,
• ul. Załęże wszystkie adresy
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38
ul. Dmowskiego 2a, 4, 5/7a, 5/7b, 5/7c, 5/7d, 5/7e, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38a, 40, 42,
• ul. Lodowa 1, 3, 5, 7, 7a, 9, 11, 13, 15, 17, 19a, 19b, 19c, 19d, 27, 29, 29a, 31, 33, 35, 1/3,
• ul. Łukaszewicza 20a, 22, 24, 26, 26a, 28, 28a, 30, 32, 32A, 34, 36, 38, 38a, 40, 40a, 42, 44,
• ul. Potockiej 31, 31a, 33, 33a, 35, 39a, 39b, 39c, 41a, 41b, 41c, 43a, 43b, 43c, 45a, 45b, 45c,
• ul. Stablewskiego 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7, 9, 9a, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38
• ul. Bogusławskiego 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 18a, 18b,
• ul. Chłodna wszystkie adresy
• ul. Głogowska 85, 86, 86a, 87, 88, 88a, 89A, 89B, 90, 91a, 91b, 91c, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99a, 100, 101, 103, 105,
• ul. Jarochowskiego 18, 26, 28, 30, 30a, 32, 34, 34a, 34b,
• ul. Kasprzaka 11, 13, 16, 19, 21, 23, 25, 27,
• ul. Lodowa 2, 4, 4a, 4b, 6, 8, 10, 10a, 12, 12a, 16, 18, 20, 22, 24, 26,
• ul. Morawskiego wszystkie adresy,
• ul. Potockiej 21, 23, 25,
• ul. Potworowskiego 15, 15a, 17, 17a,
• Rynek Łazarski 17, 18, 19,
• ul. Sczanieckiej 2, 2a, 4, 4a, 6, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 10, 12, 14A, 16,
ul. Stablewskiego 19, 19a, 21, 23, 25, 27, 27a, 27b, 31, 31a, 33, 33a, 44, 46.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych, ul. Wyspiańskiego 27
• ul. Bogusławskiego 2, 4, 4a, 6, 6a,
• ul. Chociszewskiego 24, 24a, 24b, 26, 26a, 28, 28a, 30, 30a, 32, 32a, 34, 34a, 34b, 36, 38, 40, 42, 44, 44a, 44b, 44c, 46, 46a, 48, 48a, 50, 50a, 52, 52a, 54, 54a, 54b,
• ul. Drużbackiej 2, 4, 6, 8,
• ul. Jarochowskiego 1, 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18,
• ul. Limanowskiego 13, 15, 15 a, 15b, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18b, 19, 20, 21, 22, 23, 23a, 24, 24a, 25, 25a, 27, 27a, 29, 31
• ul. Matejki 40, 41, 42,
• ul. Niegolewskich 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 28b, 28c, 30, 30a, 30b, 32, 34, 36,
• ul. Reymonta 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 39,
• ul. Wyspiańskiego 15, 15a, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27a, 29, 33, 39, 41, 43, 45.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21
Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Berwińskiego 2/4
ul. Berwińskiego wszystkie adresy,
• ul. Drużbackiej 1, 1a, 3, 5, 7,
• ul. Głogowska 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64a, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
ul. Kasprzaka 1, 1a, 2, 2a, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8,
ul. Klonowica wszystkie adresy,
• ul. Limanowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Matejki 29, 30/31, 32/33, 33a, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 48/49,
• ul. Niegolewskich 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15a, 16, 17, 19, 21, 23,
• ul. Sczanieckiej 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 5b, 7, 7a, 9, 9a, 11, 11a,
ul. Wyspiańskiego 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 22
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13
• ul. Dmowskiego 1, 3, 3b
• ul. Głogowska 51, 53, 55/57, 59, 61, 63, 65, 65a, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83,
• ul. Kanałowa 17, 18,
• ul. Kącik wszystkie adresy,
• ul. Łukaszewicza 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14a, 14b, 16, 16a, 16b,
• ul. Małeckiego 8/9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a,
• ul. Niegolewskich 1, 2-4, 3, 5,
• Rynek Łazarski 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 15, 16,
• ul. Strusia 1, 2, 2a, 2b, 3, 3a, 10, 11, 12.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 23
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13
• ul. Calliera wszystkie adresy,
• ul. Graniczna 9/10, 11, 12, 12a, 12B, 13, 13a, 13b, 14, 15,
• ul. Karwowskiego 1, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
• ul. Kolejowa 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42A, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 52a, 53,
• ul. Łukaszewicza 1, 3, 5, 7, 9/13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 29c,
• ul. Mottego wszystkie adresy.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 24
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13
• ul. Gąsiorowskich 7, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Głogowska 35, 35a, 37, 37a, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45, 47, 47a, 47d, 49,
• ul. Graniczna 1, 3, 4, 5, 6, 7,
• ul. Kanałowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15a, 13a,
• ul. Kolejowa 55, 55a, 57,
• ul. Małeckiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37,
• ul. Strusia 5, 6, 7, 8, 9.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 25
Zespół Szkół Handlowych, ul. Śniadeckich 54/58
• ul. Bukowska 12,
• ul. Dworcowa 5, 7, 9,
• ul. Gąsiorowskich 2, 3, 4, 5, 5a, 6,
• ul. Głogowska 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26a, 27, 28, 29, 30, 31/33, 32, 34, 36, 38, 40,
• ul. Grunwaldzka 6, 16/18, 16a, 20a, 20b,
• ul. Kolejowa 1, 1/3,
• ul. Konopnickiej wszystkie adresy,
• ul. Małeckiego 38,
• ul. Matejki 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8/10, 11, 18, 22,
• ul. Orzeszkowej wszystkie adresy,
• ul. Parkowa 1, 3, 3a, 5, 7, 9, 11,
• ul. Stolarska wszystkie adresy,
• ul. Śniadeckich 1, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 40, 42, 44, 50, 52, 54/58, 60,
• ul. Święcickiego wszystkie adresy,
• ul. Zachodnia wszystkie adresy.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 26
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10
• ul. Chełmońskiego wszystkie adresy,
• ul. Grottgera 14, 15, 16,
• ul. Kossaka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Matejki 50, 51, 51a, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
• ul. Siemiradzkiego 2, 3, 3a, 4, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12,
• ul. Wyspiańskiego 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Ułańska 2, 4, 6, 8.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10
• ul. Grottgera 1, 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 6A, 7, 7a, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13,
• ul. Grunwaldzka 22, 24/26, 24/26A, 28a, 34, 34a, 38, 38a, 38b, 40, 42, 44,
• ul. Iłłakowiczówny wszystkie adresy,
• ul. Kossaka 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23,
• ul. Matejki 61, 62, 62a, 63, 64, 65, 65a, 65b, 66, 67, 68,
• ul. Reymonta 3, 5, 7, 9, 11/13, 15, 17, 17a, 19,
• ul. Siemiradzkiego 5, 5a, 6,
• ul. Skryta wszystkie adresy,
• ul. Ułańska 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22A, 22B,
• ul. Wojskowa 1A, 1B, 1C, 1D, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 3H, 3J, 3K, 3L, 5, 6, 8, 8A, 9F, 9G, 9H, 10, 10A,
• ul. Wyspiańskiego 26, 26A, 26B, 38.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 28
Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Przybyszewskiego 37
• ul. Biała wszystkie adresy,
• ul. Bukowska 16, 18, 18a, 20, 24, 26, 26a, 28, 30, 32, 34, 34a, 70,
• ul. Grunwaldzka 1, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 31a, 31b, 31c, 33a, 33b, 33c, 35a, 35b, 35c, 37a, 37b, 41a, 41b, 43, 43a,
• ul. Marcelińska 4a, 4b, 6, 8a, 8b, 10, 14, 15, 15A, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 34, 36a, 36b, 36c, 4,
• ul. Niecała wszystkie adresy,
• ul. Polna 39, 41, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 72a, 74, 76, 78, 80, 80a, 82, 82a, 84, 84a, 86, 86a, 86b, 86c, 86d,
• ul. Rokietnicka wszystkie adresy,
• ul. Przybyszewskiego 37A, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45,
• ul. Szylinga wszystkie adresy,
• ul. Wojskowa 11/13a, 11/13b, 11/13c, 11/13d, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a, 25,
• ul. Zakątek wszystkie adresy.
Lista nr 1 –KWW Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
1. LIROY-MARZEC Piotr Krzysztof, 47 lat, muzyk, Kielce
2. KRYSTOWSKA Anna, 31 lat, adwokat, Warszawa
3. BRYŁKA Anna Mirosława, 28 lat, prawnik, Kobylata
4. TOMCZAK Witold Stanisław, 62 lata, lekarz, Kępno
5. JÓŹWIAK Maciej, 35 lat, właściciel sklepu, Środa Wielkopolska
6. GAPIŃSKA Magdalena, 29 lat, historyk, Kościelec
7. KUŚWIK Andrzej Antoni, 51 lat, trener sportu, Wolica
8. WAWRZYNIAK Piotr Bogusław, 50 lat, historyk, Trzcianka
9. ROHDE Aleksandra, 25 lat, grafik, Poznań
10. ZIĘTKOWSKI Wojciech Maciej, 53 lata, ekonomista, Środa Wielkopolska
Lista nr 2 – KW Wiosna Roberta Biedronia
1. SPUREK Sylwia Iwona, 43 lata, radczyni prawna, Warszawa
2. STANDERSKI Dariusz Marian, 25 lat, ekonomista, Rożnowo
3. UEBERHAN Katarzyna, 43 lata, filozofka, Poznań
4. PANCEWICZ Mikołaj Jakub, 42 lata, specjalista zastosowań informatyki, Kalisz
5. WÓJCIAK-PLEYN Ewa Maria, 67 lat, aktorka, Poznań
6. STANIEWSKI Marcin, 41 lat, politolog, Poznań
7. MICHOCKA Kalina, 35 lat, filolożka języka nowożytnego, Kalisz
8. ZALESIŃSKI Zbigniew Stanisław, 60 lat, ekonomista, Leszno
9. DECKER Magdalena Maria, 41 lat, filolog polski, Ostrów Wielkopolski
10. JEŻAK Ewa Agnieszka, 48 lat, specjalistka bankowości, Brzeźno
Lista nr 3 – KKW Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni
1. KOPACZ Ewa Bożena, 62 lata, lekarz, Radom
2. MILLER Leszek Cezary, 72 lata, politolog, Warszawa
3. GRZYB Andrzej Marian, 62 lata, parlamentarzysta, Siedlików
4. STĘPIEŃ Miłosława Dorota, 41 lat, tłumaczka, Konin
5. WAWRYKIEWICZ Michał, 47 lat, adwokat, Dziekanów Polski
6. MROCZKOWSKA Barbara Elżbieta, 66 lat, politolog, Leszno
7. BOSACKI Marcin Rafał, 48 lat, dyplomata, Warszawa
8. DROZD Krystiana Maria, 60 lat, nauczyciel, Ostrów Wielkopolski
9. FABIŚ-SZULC Karolina Urszula, 34 lata, główna księgowa, Poznań
10. RUTNICKI Jakub Adam, 40 lat, parlamentarzysta, Pniewy
Lista nr 4 – KW Prawo i Sprawiedliwość
1. KRASNODĘBSKI Zdzisław Marek, 66 lat, nauczyciel akademicki, Warszawa
2. MOŻDŻANOWSKA Andżelika Anna, 44 lata, ekonomistka, Kępno
3. LICHOCKA Joanna Katarzyna, 49 lat, poseł na sejm RP, Warszawa
4. SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej, 36 lat, sekretarz stanu, Poznań
5. BARTOSIK Ryszard, 51 lat, parlamentarzysta, Kowale Pańskie
6. PORZUCEK Marcin Bartosz, 34 lata, poseł na sejm RP, Piła
7. DUDZIAK Lidia Danuta, 61 lat, politolog, Poznań
8. POPKOWSKI Robert Adam, 52 lata, przedsiębiorca, Konin
9. FRANKIEWICZ Joanna Dorota, 51 lat, germanista, Poznań
10. DZIEDZICZAK Jan Michał, 37 lat, politolog, Warszawa
Lista nr 5 – KKW Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, Ruch Sprawiedliwości Społecznej
1. WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz, 65 lat, inżynier energetyki, Poznań
2. WACHOWSKA-KUCHARSKA Anna Małgorzata, 57 lat, specjalista sprzedaży internetowej, Poznań
3. SZLINDER Maciej Karol, 32 lata, socjolog, Poznań
4. NOWAK Paulina, 25 lat, ekonomista, Słupca
5. NOWACKI Konrad, 36 lat, administrator systemów komputerowych, Zduny
6. BŁAŻEJCZAK-KLECZEWSKA Beata, 40 lat, specjalista ds. ochrony środowiska, Kalisz
7. SMIRNOW Amadeusz Piotr, 31 lat, nauczyciel języków obcych, Poznań
8. KASPRZAK-BARTKOWIAK Kamila, 37 lat, dziennikarz, Gniezno
9. WILK-BARAN Anna Elżbieta, 39 lat, dziennikarz, Wronki
10. KOSZAL Dorota, 27 lat, specjalista ds. zamówień publicznych, Poznań
Lista nr 6 – KWW Kukiz`15
1. JUREK Marek, 58 lat, historyk, Wólka Kozodawska
2. PARDA Błażej Łukasz, 32 lata, ekonomista, Piła
3. KOSMALSKA Joanna Agnieszka, 39 lat, ratownik medyczny, Gostyń
4. LUCH Katarzyna, 47 lat, inżynier budownictwa, Lipka Wielka
5. FORDON Jacek, 42 lata, automatyk przemysłowy, Drużyna
6. GARCZYŃSKI Bartosz, 39 lat, antropolog kultury, Poznań
7. KOCHAŃSKA Julia Anna, 30 lat, pedagog, Przybyszewo
8. GATTI Sabina Edwarda, 64 lata, tłumacz, Poznań
9. PERA Jakub, 33 lata, politolog, Borzykowo
10. KOZŁOWSKI Jerzy, 57 lat, poseł na Sejm RP, Kalisz
Fot: Janusz Ludwiczak
Komentarze (0)
Aktualności |
najnowsze | najpopularniejsze |
· "Dwójki" do Rady Miasta – MINI-debata z kandydatami
(27-03-2024 16:09)
· Poważna awaria w INEA
(26-03-2024 14:37)
· MINI-debata z kandydatami do rady miasta – na początek "jedynki"
(26-03-2024 14:12)
· Lidia Dudziak – Zawsze do Państwa dyspozycji
(26-03-2024 06:30)
· Głogowska: Tynk z balkonu spadł na chodnik – mogło skończyć się to źle
(26-03-2024 06:00)
· Głogowska/Hetmańska: Powstanie 12-piętrowy blok z 337 mieszkaniami
(02-10-2023 13:28)
· Na terenie dawnego stadionu Energetyka działa giełda handlowa
(16-07-2023 01:04)
· Zaginęła Zuzia – szukają jej stęsknieni właściciele
(23-01-2023 07:22)
· Konsekrowano kościół. Głogowską przeszedł "czarny protest" – łazarskie kalendarium
(08-10-2023 23:51)
· Równo 217 lat temu Napoleon Bonaparte przybył do Poznania i raczył się piwem na Górczyńskiej
(27-11-2023 12:11)
Niezapominajka |
kwi
do 07-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Motor Show" - targi motoryzacyjne
TTM - Targi Techniki Motoryzacyjnej
kwi
Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe
kwi
do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja
kwi
Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton
kwi
11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej
Komentarze |
najnowsze | najwięcej |
· @mieszkaniec: to ty nie wiesz, że polityka zawsze ciągnie do koryta. Ale fakt ...
(28-03-2024 10:25)
· @Pieszy Miejski, nieśmiało wtrącę, że Głogowska nie jest jedyną ulicą ...
(28-03-2024 07:51)
· Zgłosiłem do prokuratury by zbadano, czy niezgodna z prawem organizacja ruchu ...
(27-03-2024 23:37)
· A to panu Wośkowiakowi zamarzył się powrót do rady miasta???
(27-03-2024 19:20)
· Sam jestem ciekaw jak podziela się mandaty. Obstawiam 3 dla KO, 1 dla PiS i 1 ...
(27-03-2024 17:55)
· Działkowcy protestują: "Rada osiedla podjęła decyzję bez konsultacji z ... (19)
· Zamurowano okna w kamienicy przy Głogowskiej. Obok powstanie nowy budynek (16)
· Os. Hetmańskie: Ruszyła budowa 14-kondygnacyjnego bloku, w którym powstanie ... (16)
· Głogowska/Hetmańska: Powstanie 12-piętrowy blok z 337 mieszkaniami (15)
Ogłoszenia |
· Chcesz pozdrowić sąsiada? Nie wiesz, jak sprzedać samochód lub ...
(19-08-2005 00:00)
Zapisz się na listę mailingową: