Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radni poprzedniej kadencji nie chcieli przekazać profilu Facebooka nowej radzie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radni poprzedniej kadencji nie chcieli przekazać profilu Facebooka nowej radzie
30-04-2019 10:32   Janusz Ludwiczak
Byli radni nie chcieli przekazać swoim następcom hasła do oficjalnego profilu Rady Osiedla Św. Łazarz na portalu społecznościowym Facebook.
– Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów przestałem mieć dostęp do konta – mówi Roman Modrzyński, który był radnym poprzedniej kadencji i otrzymał reelekcję na najbliższe cztery lata.

W marcu 2012 r. na portalu społecznościowym Facebook utworzony został profil pod nazwą "Rada Osiedla Św. Łazarz". Łazarscy samorządowcy informowali na profilu, który lubi 1971 i obserwuje 2071 użytkowników o pracach Rady Osiedla Św. Łazarz. Jednak nowo wybrana rada nie mogła otrzymać dostępu do konta, a dotychczasowy profil został przekształcowy na "Osiedle Św. Łazarz".

– Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów przestałem mieć dostęp do konta – mówi Roman Modrzyński, który był radnym poprzedniej kadencji i otrzymał reelekcję na najbliższe cztery lata.

– Przez cały czas był to oficjalny profil rady osiedla, sam jako mieszkaniec dowiadywałem się z niego o dyżurach i działaniach rady osiedla – przyznaje Andrzej Janowski, przewodniczący Rady Osiedla Św. Łazarz.

Radni poprzedniej kadencji twierdzą, że profil był inicjatywą prywatną.

– To nie zawsze był profil rady osiedla, kiedyś był on pod nazwą Nasz Łazarz. Nie prowadziłem tego profilu – mówi portalowi lazarz.pl Filip Olszak, były szef rady osiedla, radny Miasta Poznania.

– Radni sobie założyli taką stronę, nazwali "Rada Osiedla", bo byli radnymi i informowali mieszkańców, ale to nigdy nie był profil oficjalny, to nie było nigdzie zgłoszone – powiedziała Radiu Poznań Maria Łazarz, była przewodnicząca Zarządu Osiedla Św. Łazarz.

Radni nowej kadencji założyli nowy profil - strona "Czas na Łazarz" została przemianowana na profil pod nazwą "Rada Osiedla Św. Łazarz", który lubi 1308 użytkowników i obserwuje 1351 osób.

Rada Osiedla Św. Łazarz zapowiada, że nowy profil zostanie przekazany kolejnej kadencji.


Komentarze (11)

01-05-2019 12:04:10
maciej
@mieszkaniec:żałosne jest to ,że pan "anonimowy" świadomie przekręca nazwisko p.Modrzyńskiego ..co? brak kultury czy głupota..."wystarczy trochę poczytać"
01-05-2019 09:35:13
Qshu
Bo przegrywać trzeba potrafić! Małostkowość, zaściankowość, zawiść i zero klasy Pani Łazarz i Panie Olszak. Spokojnie - zapamiętaliśmy to sobie i damy temu wyraz w przyszłości jeśli ktoś z Państwa znowu znajdzie się na listach wyborczych. Jeśli ktoś o tej sytuacji zapomni to ja sam osobiście będę o tym wszystkim przypominał.
01-05-2019 09:02:50
pyra
@Cukierek, az zalosne to co piszesz o wlascicielu witryny, moze zalozysz sam witryne i tam bedziesz "bacznie obserwowal...." no i pisal na tematy, ktore tylko ciebie interesuja czyli typowo cukierkowe i zaklamane.
01-05-2019 07:31:52
REDAKCJA
@Cukierek: Polecam najpierw dobrze sprawdzić moje nazwisko, na pewno nie nazywam się Ludwiczka. Zadaniem dziennikarza jest informowanie opinii publicznej. Dodam, że o sprawie informowało również Radio Poznań. Nie, portal lazarz.pl jest niezależny i nie jest finansowany ani przez miasto ani przez radę osiedla, również poprzedniej kadencji. W razie dalszych pytań proszę o kontakt: redakcja@lazarz.pl. Pozdrawiam.
30-04-2019 22:13:16
Cukierek
Szkoda gadać, aż płakać się che jak to się czyta. Została wybrana nowa Rada Osiedla - zarzucała starej że mieszkańcy nie mieli z nią kontaktu - a teraz walka o stronę na FB, Jest Nowa Rada niech założy własną - a nie bazuje na już powstałej. Tyle obiecywali a biją się o stronę na FB - ale żenada. A Pan Panie Ludwiczka to już innych tematów nie ma - czy Czas na Łazarz - płaci Panu za publikowanie takich bzdur i w dużej mierz obrażania ludzi ??? Brawo co za tandetny portal. Na 100 % mój komentarz się nie pojawi i dobrze wiemy dla czego. Cały czas bacznie Pana obserwuję :)
30-04-2019 16:36:32
Łazak
@Mieszkaniec: Skoro był to profil prywatny, to czemu nosił nazwę Rada Osiedla???
30-04-2019 15:56:26
Mieszkaniec
Widzę że sami znawcy tematu. Kto założył konto na fejsie - Osoba prywatna a nie Rada Osiedla czy Urząd Miasta więc tylko dobra wola osoby prywatnej jest przekazać kody do konta. Panie Mądrzyński trochę więcej poczytać. Zobaczymy jak za 4 lata przekażcie swoje kody do profilu który założyliście. PS- tylko najpierw sprawdźcie wśród swoich radnych jaka osoba prywatna tego dokonała żebyście wiedzieli do kogo mieć później żale. Żałosne.
30-04-2019 14:41:08
pyra
Czysta złośliwość i niechęć. Cale szczescie w nowej RO jest przewaga ludzi mlodych, dla ktorych takie sprawy to nie problem.
30-04-2019 13:50:08
mieszkanka
Ludzi poznaje się po tym, jak się rozstają, jak odchodzą. Pamiętajmy o tym przy następnych wyborach.
30-04-2019 12:59:49
eka z małeki
ciężko odejść z honorem...........................eka
30-04-2019 11:51:11
JS
Jakie małostkowe.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

17

cze

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Koncert "Psalmy mówią" w wykonaniu Andrii Merkhel – ukraiński kompozytor, kurator projektów teatralnych i artystycznych oraz wykonawca

20

cze

14:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty rękodzieła artystycznego dla seniorów - Wikliniarstwo

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: