Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radni będą opiniować projekt organizacji ruchu na Jarochowskiego i skweru przy Kolejowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radni będą opiniować projekt organizacji ruchu na Jarochowskiego i skweru przy Kolejowej
05-09-2018 11:39   Janusz Ludwiczak
Podczas środowej sesji łazarscy radni podejmą uchwałę w sprawie organizacji ruchu na Jarochowskiego i pobliskich ulicach, a także zaopiniują projektu zgłoszone do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.

W porządku obrad 49. sesji, która odbędzie się dziś (tj. w środę 5 września) o godz. 17:30 w Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych przy ul. Wyspiańskiego 27 zaplanowano również podjęcie uchwały w sprawie wniosku do Rady Miasta Poznania i Prezydenta Miasta Poznania o zabezpieczenie w budżecie Miasta Poznania na rok 2019 środków finansowych na rewaloryzację skweru przy ul. Kolejowej oraz opracowanie projektu rewaloryzacji Parku Kasprowicza. Ponadto łazarscy radni podejmą uchwałę dotyczącą wykup nieruchomości przy ul. Dmowskiego i Potockiej.

XXXLIX sesja (zwyczajna):
05.09.2018 (środa) godz. 17:30
Biuro Rady Osiedla Święty Łazarz - Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych (bud.B), ul. Wyspiańskiego 27

Porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji, stwierdzenie kworum, powołanie protokolanta.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Projekt uchwały w sprawie zaopiniowania projektu organizacji ruchu na ul. Jarochowskiego.
 4. Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia przedstawiciela do wprowadzania danych w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.
 5. Projekt uchwały w sprawie zaopiniowania projektów zgłoszonych do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2019.
 6. Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia przedstawiciela Osiedla do Komitetu Rewitalizacji Miasta Poznania.
 7. Projekt uchwały w sprawie wniosku do Rady Miasta Poznania i Prezydenta Miasta Poznania o zabezpieczenie w budżecie Miasta Poznania na rok 2019 środków finansowych na rewaloryzację skweru przy ul. Kolejowej.
 8. Projekt uchwały w sprawie wniosku do Rady Miasta Poznania i Prezydenta Miasta Poznania o zabezpieczenie w budżecie Miasta Poznania na rok 2019 środków finansowych na podlewanie skwerów na terenie Osiedla Św. Łazarz.
 9. Projekt uchwały w sprawie wniosku do Rady Miasta Poznania i Prezydenta Miasta Poznania o zabezpieczenie w budżecie Miasta Poznania na rok 2019 środków finansowych na wykup nieruchomości przy ul. Dmowskiego/K.Potockiej.
 10. Projekt uchwały w sprawie wniosku do Rady Miasta Poznania i Prezydenta Miasta Poznania o zabezpieczenie w budżecie Miasta Poznania na rok 2019 środków finansowych na objęcie terenu Osiedla Św. Łazarz ciśnieniowym myciem chodników.
 11. Projekt uchwały w sprawie wniosku do Rady Miasta Poznania i Prezydenta Miasta Poznania o zabezpieczenie w budżecie Miasta Poznania na rok 2019 środków finansowych na opracowanie projektu rewaloryzacji Parku Kasprowicza.
 12. Projekt uchwały w sprawie diet dla członków organów Osiedla.
 13. Zapoznanie Radnych z przekazaną korespondencją przedstawienie bieżącej informacji z prac Zarządu Osiedla między sesjami.
 14. Wolne głosy i wnioski.
 15. Zamknięcie sesji.


Komentarze (1)

06-09-2018 12:12:17
paramido
Ta Rada stara się utrzymać dzielnicę jak najbliżej XIXw.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Bezpłatne warsztaty gliniarskie dla dzieci i nie tylko
Obowiązują zapisy: zapisy.klubkrag@gmail.com

09

paź

16:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert Orkiestry Zbigniewa Pawlaka

Rynek Łazarski
Targ Sztuk Pięknych
w godz. 13:00-18:00

11

paź

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 10-lecia 5.Poznańskiej Drużyny Harcerskiej "Wagabunda"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: