Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Teren przy Biedronce na Łukaszewicza został posprzątany - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Teren przy Biedronce na Łukaszewicza został posprzątany
12-07-2018 07:12   Janusz Ludwiczak
Po naszej interwencji posprzątany został parking i zieleniec przy dyskoncie sieci Biedronka przy ul. Łukaszewicza. Jeszcze kilka dni temu teren ten przypominał jeden wielki śmietnik, porozrzucane były stare szmaty, plastikowe butelki i papierki po opakowaniach.

O sprawie pisaliśmy w niedzielę. Parking i teren zielony przy dyskoncie sieci Biedronka przy ul. Łukaszewicza zamienił się w śmietnik.

– To jest jeden wielki śmietnik. Tak wygląda parking wraz z przylegającym terenem zielonym przy Biedronce. Kto jest odpowiedzialny za ten teren? Dlaczego na Łazarzu jest brudno? Ktoś bierze za to pieniądze i nie sprząta. Ręce opadają. Dlaczego obywatel musi to zgłaszać? Teren ten powinien być sprzątany codziennie, przecież samo się nie posprząta – alarmowała na ŁAZ@RZ24 Kontaktowej Platformie Czytelników nasza internautka Ania K [nazwisko na prośbę Czytelniczki do wiadomości redakcji, bez podania do publicznej wiadomości].

Na całym parkingu i przylegającym terenie zielonym porozrzucane były plastikowe butelki, papierki po opakowaniach, a nawet stare szmaty. Sprawę przekazaliśmy do Jeronimo Martins Polska S.A. Właściciel Biedronki podjął szybką interwencję w tej sprawie.

"Dziękujemy za przekazany sygnał. Z uwagą analizujemy komentarze dotyczące naszych placówek, oczywiście zweryfikowaliśmy zgłoszenie dotyczące parkingu przy sklepie naszej sieci. Z naszych ustaleń wynika, że pracownicy wskazanej placówki regularnie dbają o czystość i porządek na parkingu. Jednocześnie mają oni świadomość zgłaszanych sygnałów, które są niestety wynikiem powtarzających się aktów wandalizmu. Dlatego podjęliśmy decyzję o dodatkowym zabezpieczeniu miejsca składowania odpadów, a cała sytuacja została również zgłoszona odpowiednim służbom. Wierzymy, że podjęte działania wpłyną na jej uregulowanie. Z naszej strony zapewniamy, że parking zostanie ponownie posprzątany i z uwagą będziemy dbać o jego stan" – pisze w odpowiedzi na nasz e-mail Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników ŁAZ@RZ24: www.24.lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Anna K.
Zdjęcia przesłane przez naszą Internautkę na Kontaktową Platformę Czytelników ŁAZ@RZ24: www.24.lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: "Wszędzie są śmieci" – tak wygląda parking Biedronki przy Łukaszewicza

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym: www.24.lazarz.pl lub wyślij e-mail 24@lazarz.pl albo sms/mms: 503 420 675.
ŁAZ@RZ24 – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (4)

13-07-2018 22:44:38
...
To nie wina niesprzątania, a Januszy i Grażyn którzy śmiecą. Samo się nie naśmieciło.
12-07-2018 17:17:48
poznanianka
To nie wandalizm , tylko nie sprzątano od dawien dawna. To tak jakby się ktoś bronił ,że na przystankach , dworcu są pełne kosze.
12-07-2018 12:02:31
ania
Jeszcze dodam iz w/w Biuro Prasowe winno nauczyc sie odpowiadac uczciwie na tego typu interwencje. Przykladowo:Bardzo przepraszamy za zaistnialy stan i przyzekamy iz bedziemy dbac o to aby interwencje w sprawie zasmiecenia otoczenia naszych sklepow nie mialy miejsca poniewaz bardzo sobie cenimy naszych klientow i chcemy aby nasi ienci byli w pelni zadowoleni.
12-07-2018 11:25:05
ania
Gdyby pracownicy dbali o czystosc i porzadek na terenie parkingu i wokol to nikt by nie interweniowal i nie robil zdjec ktore wyraznie pokazuja dlugotrwale zabiedbania w temacie czystosci i porzadku. Regularne dbanie to znaczy raz od wielkiego swieta do nastepnego wielkiego swieta ? Oby sytuacja sie poprawila na stale i zawsze bylo tak czysto jak na powyzszych fotkach.h
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: