Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dyrektor POSiR został odwołany - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dyrektor POSiR został odwołany
11-06-2018 12:44   Janusz Ludwiczak
Utrata zaufania jest powodem odwołania Zbigniewa Madońskiego ze stanowiska dyrektora Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Szefem POSiR będzie teraz Łukasz Miadziałko, dotychczasowy zastępca i dyrektor maratonów.

Zbigniew Madoński kierował POSiR-em od wiosny 2013 roku. Powodem jego odwołania jest utrata zaufania przez prezydenta Poznania.

– Odwołanie dyrektora wiąże się z utratą zaufania. POSiR to samorządowy zakład budżetowy Miasta Poznania. Został powołany do zaspokajania zbiorowych potrzeb mieszkańców w dziedzinie sportu i rekreacji. Jego funkcjonowanie nadzoruje prezydent Miasta Poznania, poprzez Wydział Sportu UMP. Organizacyjnie POSiR działa w ramach siedmiu oddziałów: Malty, Chwiałki, Kasprowicza, Camping Hotel Malta, Młodzieżowego Ośrodka Sportowego na ul. Gdyńskiej, Rataje i Golęcin. Do POSiR należą też kąpieliska: Rusałka, Kiekrz, Krzyżowniki oraz Strzeszynek. Są one zarządzane przez dzierżawców – informuje w przesłanym komunikacie Hanna Surma, rzecznik prasowy Prezydenta Poznania i Urzędu Miasta.

Według nieoficjalnych informacji powodem odwołania Madońskiego z szefa POSiR są wyniki kontroli jednostki dotyczące finansów i realizacji inwestycji.

Obowiązki p.o. dyrektora POSiR przejął dotychczasowy zastępca Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznań Maraton i Półmaraton. Będzie on kierował jednostką do czasu powołania nowego dyrektora.


Komentarze (1)

11-06-2018 17:31:07
ania
Pani rzecznik powinna podac powod odwolania ze stanowiska dyrektora, czy mieszkancy nie moga wiedziec za co wylecial ? Dlaczego mamy sie domyslac ?, trzeba nazywac rzeczy po imieniu. Co to znaczy utrata zaufania przez prezydenta ? Stracil stanowisko i trzeba podac dlaczego, my placimy penje tym ludziom a wiec to nam sie nalezy wyjasnienie a nie jeszcze do konca krycie powodow i niedomowienia. Ciekawe, ze od 2013 roku przez 5 lat bylo cacy a teraz finanse sie nie zgadzaja ? Rece opadaja na brak rzetelnej informacji ze strony rzecznika UM.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

do 03-02-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury "Windoor-Tech" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad

03

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż Wystawy "Prac Malarskich Mieczysława Hofa"
Wstęp wolny

07

lut

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Rok Wodnego Królika - nowy rok chiński" - spotkanie z astrologiem Jackiem Krygiem
Zaprasza Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego

09

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"4 Oblicza Miłości" - Spotkanie 2: Miłość erotyczna - o silnym podłożu zmysłowym, przeżywana w ciele

10

lut

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Taka miłość w sam raz" - Walentynkowe Show słowno-muzyczne w wykonaniu Mojego Teatru
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: