Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pokopią w piłkę, by pomóc czworonogom ze schroniska - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pokopią w piłkę, by pomóc czworonogom ze schroniska
12-05-2018 00:17   Janusz Ludwiczak
W sobotę na Orliku przy Arenie rozgrywany będzie Otwarty Charytatywny Turniej Piłki Nożnej i Siatkowej, którego celem będzie pomoc zwierzakom ze schroniska dla zwierząt. Organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji dla kibiców, m.in. loterię fantową, w której wygrać będzie można vauchery na paintball, koszulki znanych sportowców czy inne upominki. Na chętnych czekać będzie "Aktywne Miasteczko", w którym będzie można sprawdzić się pod względem wytrzymałości i koordynacji ruchowej.

W sobotę punktualnie o godz. 10:00 na Orliku przy Arenie rozpocznie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej i Siatkowej, którego celem oprócz sportowych zmagań jest pomoc psom i kotom z poznańskiego schroniska dla zwierząt przy ul. Bukowskiej.

– Postanowiliśmy wesprzeć zwierzaki przebywające w schronisku. W turnieju uczestniczyć będzie 16 drużyn z całej Polski. Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla kibiców, sympatyków aktywnego spędzania wolnego czasu. Podczas trwania imprezy odbędzie się loteria fantowa, w której będzie można wygrać między innymi koszulkę meczową jednego z najzdolniejszych młodych zawodników Lecha Poznań Roberta Gumnego, płytę poznańskiego rapera Śliwy, trening indywidualny z Krystianem Kaczmarkiem, koszulkę poznańskiego pięściarza Patryka Cichego – zapowiada Dawid Nawracała, współorganizator turnieju.

Organizatorzy przygotowali również szereg atrakcji ruchowych, takich jak "Aktywne Miasteczko", w którym będzie można sprawdzić się pod względem wytrzymałości i koordynacji ruchowej.

– Oprócz tego będzie "Miasteczko relaksu", skierowane dla rodzin z dziećmi czy warsztaty z couchem Bartoszem Walkowskim na temat budowania motywacji do działania – podsumowuje Dawid Nawracała.

Otwarty Charytatywny Turniej Piłki Nożnej i Siatkowej na rzecz Poznańskiego Schroniska dla zwierząt rozpocznie się o godz. 10:00. Impreza potrwa do wieczora. Wstęp wolny.


Fot: mat.org.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

lut

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Rok Wodnego Królika - nowy rok chiński" - spotkanie z astrologiem Jackiem Krygiem
Zaprasza Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego

09

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"4 Oblicza Miłości" - Spotkanie 2: Miłość erotyczna - o silnym podłożu zmysłowym, przeżywana w ciele

10

lut

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Taka miłość w sam raz" - Walentynkowe Show słowno-muzyczne w wykonaniu Mojego Teatru
wstęp wolny

14

lut

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W Kręgu miłości" - Wieczór poetycko muzyczny. Wiersze Izabeli Kamili Zioła przy akompaniamencie Tomka Batańczuka
wstęp wolny

16

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Tłusty czwartek" - występ zespołu REMIS
- Wieczorek taneczny i spotkanie Klubu Seniora Bamberka
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: