Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Turystyka, wędkarstwo, żaglówki i polowania – na Targach każdy mógł znaleźć coś na siebie [◎] - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Turystyka, wędkarstwo, żaglówki i polowania – na Targach każdy mógł znaleźć coś na siebie [◎]
12-02-2018 05:34   Janusz Ludwiczak
Na weekend 5 pasji zaprosiły MTP. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie na Targach Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon", Targach Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych "Boatex", Targach Wędkarstwa "Rybomania", Targach Myślistwa i Strzelectwa Sportowego "Knieje" czy Targach Wyposażenia Survivalowego i Militarnego "Survival Force Expo".

Na Targach Wyposażenia Survivalowego i Militarnego "Survival Force Expo" coś dla siebie mogli znaleźć pasjonaci sztuki przetrwania, militariów oraz miłośnicy biegów przeszkodowych.

Po raz czwarty odbyły się Targi Myślistwa i Strzelectwa "Knieje" na których nie brakowało ofert producentów i dystrybutorów broni, amunicji, odzieży, gadżetów i dodatków dla myśliwych. W ramach tych targów odbył się pokazów psów i ptaków myśliwskich, zawodów strzeleckich. Zwiedzający mogli również zobaczyć budowę ambon myśliwskich oraz skosztować potraw z dziczyzny.

Powiew lata w środku zimy można było z kolei poczuć na targach "Tour Salon". Zwiedzający mogli zapoznać się z ofertami spędzenia urlopu, wakacji, a także krótkiego wypoczynku. Wystawcy prezentowali oferty od polskich miejscowości turystycznych po egzotykę dalekich krajów czy zróżnicowane zwyczaje kulturowe.

Coś dla siebie mogli znaleźć również miłośnicy sportów wodnych. Na Targach Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych "Boatex" można było zobaczyć jachty i łodzie motorowe, a także spotkać się ze znakomitymi żeglarzami, którzy opowiadali o swoich przeżyciach podczas rejsów tych bliskich jak i tych bardzo dalekich. Chętni mogli odkryć żeglarstwo od podszewki i zarazić się pasją do spędzania czasu na wodzie.

Z kolei wędkarze na "Rybomanii" mogli zapoznać się z ofertami najnowszych modeli wędek, kołowrotków czy przynęt.

Równocześnie na MTP w sobotę i niedzielę odbywała się również wystawa gołębi.


Komentarze (4)

13-02-2018 13:08:56
@Jarol
To ile pasów powinna mieć by Twój znajomy jechał 500 metrów conajmniej tak szybko jak idzie się piechotą?
12-02-2018 21:55:30
daras
Poszedłem głównie na NAVALA-a. Niestety nie znalazłem go i byłem zasmucony, że go nie było. Wielka szkoda, ale na szczęście innych atrakcji trochę było i można było na nich zawiesić oko.
12-02-2018 18:00:52
Tomek
A nie mógł jechać tramwajem? Musiał samochodem?
12-02-2018 15:44:47
Jarol
Targi targami, ale opowiedzcie jakie korki były! Znajomy jechał 500 m ponad 40 minut i na wieść, że zaraz ta ulica będzie miała 1 pas padł ze śmiechu! Uznał, że to miasto jest...ekhem ekhem dziwne ;)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

wrz

do 01-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Viva Seniorzy! - targi dla seniorów

02

paź

11:30
Łazarz
Spacer po Fest Fyrtel - wycieczka z przewodnikiem, zaprasza Poznańskie Centrum Dziedzictwa
zbiórka: Rynek Łazarski

05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: