Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nowa organizacja ruchu na Łazarzu i plan wydatków na 2018 rok – radni informują - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nowa organizacja ruchu na Łazarzu i plan wydatków na 2018 rok – radni informują
28-01-2018 00:04   Janusz Ludwiczak
Ukazały się nowe "Wieści Łazarskie", w których można przeczytać o rozstrzygnięciu konkursu "Zielony Poznań" na Łazarzu, nowej organizacji ruchu po rozszerzeniu strefy płatnego parkowania oraz zapoznać się z planem wydatków Osiedla Św. Łazarz na 2018 roku.

W grudnia Rada Osiedla Św. Łazarz w nakładzie 2,5 tys. egzemplarzy wydała 43. numer "Wieści Łazarskim" – biuletynu informacyjnego samorządu pomocniczego.

W najnowszym numerze możemy zapoznać się z planami zmiany w organizacji ruchu w związku z rozszerzeniem strefy płatnego parkowania. Na stronach 4, 5 i 6 zamieszczone zostały mapki z trzema wariantami proponowanych zmian.

Oprócz tego w numerze znajdziemy również relacje z obchodów święta Niepodległości w Przedszkolu nr 39 i plan wydatków Osiedla Łazarz na 2018 rok, który uchwaliła Rada Osiedla Św. Łazarz.

Najnowszy numer oraz archiwalne wydania "Wieści Łazarskich" można pobrać w dziale/zakładce Rada Osiedla » Wieści Łazarskie.

Najnowszy numer "Wieści Łazarskich" {POBIERZ PDF}


Komentarze (2)

28-01-2018 13:09:47
Poznaniak
"Rada Osiedla Św. Łazarz rekomenduje do realizacji wariant I koncepcji zmiany organizacji ruchu na terenie Osiedla przygotowanej przez Politechnikę Poznańską, z uwzględnieniem organizacji ruchu przyjętej w  projekcie przebudowy ul. Jarochowskiego. Jednocześnie Rada Osiedla zwraca uwagę na konieczność organizacji spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami Osiedla, w formie warsztatów, oddzielnie dla terenu Górnego i Dolnego Łazarza." CZYLI NAJPIERW RADA OSIEDLA ZAOPINIOWAŁA PROJEKTY, A POTEM CHCE JE KONSULTOWAĆ Z MIESZKAŃCAMI? ABSURD!!! WYCIĄGNIEMY Z TEGO WNIOSKI.
28-01-2018 11:56:33
jak to możliwe
W lutym piszą o konsultacjach z grudnia, a uchwałę podjęli we wrześniu odnośnie materiałów, które nie były wtedy dostępne. Takie rzeczy tylko w RO Łazarz.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

paź

16:00
Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe ul. Biedrzyckiego 13
Warsztaty międzykulturowe w Muzułmańskim Centrum Kulturalno -Oświatowym

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com (liczba miejsc ograniczona

06

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Nadciśnienie- wykład prozdrowotny Barbary Krystkiewicz (dietetyka klinicznego)

07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Bezpłatne warsztaty gliniarskie dla dzieci i nie tylko
Obowiązują zapisy: zapisy.klubkrag@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: