Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Cavaliada i Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Cavaliada i Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych na MTP
30-11-2017 20:44   Janusz Ludwiczak
Na Targach rozpoczęła się Cavaliada, czyli zawody konne w skokach przez przeszkody, którym towarzyszą targi sprzętu jeździeckiego. Od piątku obywać będzie się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, na którym będzie można nabyć oryginalne i pomysłowe prezenty pod choinkę. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 10 zaproszeń na obydwa wydarzenia.

W czwartek targowe pawilony MTP zamieniły się w parkur, na którym rozgrywana jest Cavaliada - zawody jeździeckie na wysokim międzynarodowym poziomie sportowym. Na arenach Cavaliady zawodnicy walczą w konkursach w skokach przez przeszkody, dresażu, WKKW i powożenia. Na Caliadzie zmierzy się ponad stu jeźdźców z 25 państw na 242 koniach.

Ważną częścią imprezy jest program rozrywkowy, w ramach którego publiczność ogląda widowiska teatralne i pokazy z udziałem koni. Imprezie towarzyszą zawsze Targi Sprzętu Jeździeckiego, na których wystawcy prezentują ofertę sprzętu i akcesoriów jeździeckich.

Równolegle na MTP od piątku odbywać będzie się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. To miejsce dla każdego, kto interesuje się sztuką i rękodziełem, a także chciałby poznać tajniki pracy utalentowanych twórców. Podczas Festiwalu odbędą się pokazy, warsztaty oraz można będzie kupić świąteczne prezenty wykonane przez artystów oraz rękodzielników.

Na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych będzie można nabyć unikatowe prezenty pod choinkę, które oferować będą rzemieślnicy i artyści - wszystko to co wyszło spod ręki twórców z dodatkiem dużej ilości kreatywności i pasji: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo.

Chętni będą mogli wziąć udział w kursie szydełkowania, warsztatach tworzenia haftu, nietypowych kartek świątecznych czy tworzenia kul kąpielowych.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 10 zaproszeń na Cavaliadę oraz Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:
W którym roku MTP będą obchodzić 100-lecia:
a) w 2019 roku
b) w 2020 roku
c) w 2021 roku?
Na Państwa zgłoszenia, wraz z podaniem wraz z podaniem imienia, nazwiska i namiaru kontaktowego (wystarczy zwrotny e-mail) na adres: konkurs@lazarz.pl do jutra (tj. piątku 01.12.2017) do godz. 12:00.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowały Międzynarodowe Targi Poznańskie

Aktualizacja 01.12.2017 godz. 12:27: Rozstrzygnięcie konkursu. Prawidłowa odpowiedź na pytanie: MTP będą obchodzić 100-lecie w 2021 roku.
Otrzymaliśmy od Państwa wiele zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy 10 zaproszeń. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście następujących osobom:
• Agnieszka Bielawska;
• Łukasz Kozłowski;
• Maciej Fedorowicz;
• Martyna Marciniak;
• Lidia Szczepaniak;
• Tomasz Majka ;
• Bożena Kozłowska;
• Patrycja Marcinkiewicz;
• Sebastian Kaczmarek;
• Maksymylian Lewandowicz;
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: