Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Audiofeels z programem "On The Rocks" zagra w Sali Ziemi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Audiofeels z programem "On The Rocks" zagra w Sali Ziemi
09-03-2017 13:10   Redakcja
Zdobyli trzecie miejsce w finale "Mam talent". Ich debiutancka płyta w zaskakującym tempie pokryła się złotem. Grali na scenach w całej Polsce i za granicą, a na prośbę UEFA wystąpili podczas EURO 2012. Są młodzi, kreatywni i pełni pasji. Audiofeels, bo o nich mowa, wracają z rockowym programem i zaskoczą niejednego widza. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 4 zaproszenia na niedzielny koncert.

"On The Rocks!" to nie będzie zwykły koncert. Podczas widowiska przeżyć będzie można prawdziwą muzyczną podróż do legendarnego świata rocka. Nie zabraknie największych przebojów takich gwiazd jak Led Zeppelin, Queen, Guns`n`Roses, David Bowie czy U2. Koncert będzie swoistym hołdem dla największych artystów muzyki rockowej. Gościem specjalnym programu będzie wokalistka Kasia Wilk.

Występ uświetni Orkiestra Symfoniczna Collegium F pod batutą Marcina Sompolińskiego. Nie zabraknie także Chóru Akademickiego UAM, z którego wywodzą się muzycy Audiofeels.

Premierowy występ Audiofeels z programem "On The Rocks" odbędzie się w niedzielę, 12 marca o godz. 19:00 w Sali Ziemi MTP. Bilety w cenie 80, 95, 110, 130 i 150 zł można kupić na stronie www.tixer.pl.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 4 pojedyncze zaproszenia na ten koncert.
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:
W którym roku powstał zespół Audiofeels?
Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl najpóźniej do jutra, tj. piątku, 10 marca 2017 do godz. 10:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy cztery pojedyncze zaproszenia na niedzielny koncert: "Audiofeels. On The Rocks!".
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował organizator koncertu, Sollus Entertainment

Aktualizacja 10.03.2017 godz. 14:45: Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy od Państwa wiele zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko cztery zaproszenia. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście następującym osobom:
• Michalina Dolata
• Grzegorz Kamiński
• Danuta Krawczyk
• Aleksander Pałczyński
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


Fot: mat.org.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

19

sie

do 20-08-2022
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni z występem artystycznym zespołu DuetWhiteNight i pokazem świetlnym
w godz. 20:00-2:00

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

21

sie

Park Wilsona Muszla Koncertowa
XVI Światowe Spotkania z Kulturą Romską

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: