Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ryby, żagle, Knieje i Tour Salon - "Targi 4 pasji" w najbliższy weekend - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ryby, żagle, Knieje i Tour Salon - "Targi 4 pasji" w najbliższy weekend
14-02-2017 11:14   redakcja, MTP
Już w najbliższy weekend rozpoczną się Targi Czterech Pasji – wydarzenie skierowana między innymi do miłośników wędkarstwa, żeglarstwa i podróży, ale nie tylko. Organizatorzy zapraszają także dzieci i młodzież, by mogły poznać uroki tych dziedzin, których wspólnym mianownikiem jest aktywne spędzanie wolnego czasu. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania zaproszenia na te targi.

Rybomania

Po pierwsze, podwodny świat bez tajemnic. Będzie go można zobaczyć na Targach Wędkarskich "Rybomania" przez szklane ściany największego w Europie mobilnego zbiornika wodnego. Szczupaki, leszcze, jesiotry, karpie, gigantyczne sumy, to ryby, które powszechnie zamieszkują polskie rzeki i jeziora, ale czy znają je nasze dzieci? Jeśli nie, to warto podczas najbliższego weekendu zabrać je, by stojąc przed Gigantycznym Akwarium "Rybomania" przyjrzały się podwodnemu życiu tychże okazów ryb.

Podczas tegorocznych targów będzie można spotkać się między innymi z Philippe Careme, wędkarzem z ponad 40 letnim bagażem doświadczeń i ponad setką złowionych sumów o długości powyżej 200 cm, w tym największego suma albinosa (maj 2012).

Nie zabraknie również triumfatorów prestiżowych zawodów. Pokazy na Gigantycznym Akwarium poprowadzi między innymi Luc Coppens jest znany jako jeden z najbardziej doświadczonych w Europie wędkarzy specjalizujących się w łowieniu ryb drapieżnych. Jego kariera to nie tylko wspaniała przygoda, ale także osiągnięcia mistrzowskiej wagi. Luc Coppens m.in. zdobył trzy razy z rzędu zdobył mistrzostwo w zawodach Belgium Predator Championship, a złowiony przez niego szczupak o długości 133,6 cm to rekordowy okaz w Belgii.


Łódki, jachty i żaglówki

Na MTP odbędą się również Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych "Boatex", na któ®ych będzie można zobaczyć jachty i łodzie motorowe, a także spotkać się ze znakomitymi żeglarzami, którzy opowiedzą o swoich przeżyciach podczas rejsów tych bliskich jak i tych bardzo dalekich. Chętni będą mogli odkryć żeglarstwo od podszewki i zarazić się pasją do spędzania czasu na wodzie.


Powiew lata w środku zimy

Z ofertami spędzenia urlopu, wakacji, a także krótkiego wypoczynku będzie można zapoznać się na targach turystycznych "Tour Salon". W dwóch halach Międzynarodowych Targów Poznańskich oferty turystyczne zaprezentują wystawcy z Albanii, Białorusi, Chorwacji, Czech, Dominikany, Francji, Grecji, Hiszpanii, Indii, Litwy, Mołdawii, Niemiec, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Wietnamu czy Włoch. Będą również propozycje wyjazdów w Polsce.

Prezentować będą się również biura podróży, touroperatorzy z Polski i zagranicy, firmy świadczące usługi turystyczne, hotele, ośrodki spa, lokalne i regionalne organizacje turystyczne, a także prawie wszyscy przewoźnicy promowi.


Targi również dla myśliwych

Już po raz trzeci odbędą się Targi Myślistwa i Strzelectwa "Knieje", na których coś dla siebie znajdą pasjonaci łowiectwa.

"Knieje" to bogata oferta wystawiennicza prosto od producentów i dystrybutorów broni, amunicji, optyki, odzieży, gadżetów i dodatków dla myśliwych. Prezentowany będzie również sprzęt turystyczny i pojazdy terenowe.

W ramach tych targów odbędzie się drużynowy konkurs budowy ambon myśliwskich oraz zawody strzeleckie. Uwagę zwiedzających ponownie przyciągnie pokaz mody myśliwskiej i outdoorowej, który pokaże jak łączyć komfort i użyteczność z wyglądem. Miłośników zwierząt zainteresuje wybór Miss i Mistera psów myśliwskich, w których zaprezentują się labradory, karelskie psy na niedźwiedzie, beagle, gończe polskie, ogary polskie, wyżły, jamniki i posokowce. Natomiast na pokazach sokolnictwa będzie można zobaczyć sokoły, rarogi, jastrzębie i sowy.


Mamy wejściówki

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 6 pojedynczych zaproszeń na targi "Rybomania", które upoważniają również do zwiedzenia ekspozycji Targów Regionów i Produktów Turystycznych "Tour-Salon", Targów Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych "Boatex" oraz Targów Myślistwa i Strzelectwa Sportowego "Knieje".
Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje imię i nazwisko na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl najpóźniej do jutra, tj. środy 15 lutego 2017 do godz. 9:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy 6 pojedynczych zaproszeń na targi "Rybomania", "Tour-Salon", "Knieje" i "Boatex".
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowały Międzynarodowe Targi Poznańskie

Aktualizacja 15.02.2017 godz. 09:55: Rozstrzygnięcie konkursu. Tym razem zaproszenia otrzymują dwie pierwsze, dwie ostatnie i dwie ze środka osoby, które przesłały swoje zgłoszenie. Wejściówki otrzymują:
• Magdalena Nowak
• Monika Janiec
• Jarosław Kuska
• Maciej Fedorowicz
• Piotr Hartwich
• Robert Nowak
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Niebawem kolejne konkursy.


Komentarze (1)

15-02-2017 12:01:56
morlock
Ja łowię jeszcze leszczyną z drutem bambusowym na szczytówce z dorabianymi mosiężnymi skuwkami, odziedziczoną po dziadku (ojciec nie łowi, wyrodek jakiś;-)). Zmieniam tylko żyłki jak skarpetki czyli raz na trzy sezony i kołowroty (chińczyk polskiego karpia wytrzyma ino jednego). Piszę bo moim zdaniem takie targi są dla snobów. To już nie pod auspicjami marki "sport" a wyciąganie kasy. No ale jeden woli żonkę, inny teściową. Niech kupującym wyjdzie na zdarowie i życzę im klientom połamania kija (ale nie ze skutera +sonda a z łodzi-, tradycyjnie + strefa ciszy to strefa ciszy buraki).
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

19

sie

do 20-08-2022
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni z występem artystycznym zespołu DuetWhiteNight i pokazem świetlnym
w godz. 20:00-2:00

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

21

sie

Park Wilsona Muszla Koncertowa
XVI Światowe Spotkania z Kulturą Romską

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: