Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Jest to znakomity rok na romanse i skandale obyczajowe" - Jacek Kryg o roku ognistego koguta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Jest to znakomity rok na romanse i skandale obyczajowe" - Jacek Kryg o roku ognistego koguta
09-02-2017 01:22   Janusz Ludwiczak
We wtorkowy wieczór na zaproszenie Stowarzyszenia Radiestetów im. Czesława Spychalskiego do Klubu "Krąg" przybył znany astrolog i mistrz feng shui, Jacek Kryg, by opowiedzieć o rozpoczętym 28 stycznia nowym roku chińskim ognistego koguta.

Rok ognistego koguta rozpoczął się dokładnie 28 stycznia o godz. 19:33. Jest to 4716 rok i potrwa 384 dni. Będzie to dobry rok dla zdobywania wiedzy i ciekawości świata. Młodzież będzie osiągać dobre wyniki, jednak nie wypali sama reforma edukacji – sądzi Jacek Kryg, astrolog i mistrz feng shui.

Zdaniem Jacka Kryga na porządku dziennym będą procesy i sprawy sądowe. Będzie to również rok obyczajowych skandali.

Jest to znakomity rok na nieformalne romanse i skandale obyczajowe. Rok ognistego koguta sprzyja zawieraniu małżeństw i zdecydowanie się na posiadanie potomka. Zobaczycie ile będzie hucznych ślubów i ilości par w Chinach na ślubnym kobiercu – wskazuje Jacek Kryg.

Kogut należy do zwierząt samokarzących się, co objawia się agresją, autodestrukcją, robieniem sobie na złość. Ludzie będą sami sobie robić głupoty. Będzie dużo samobójstw. Żeby pojawiło się samoukaranie musi dojść do spotkania się trzech Kogutów. Najgorszy w tym względzie będzie ósmy miesiąc, miesiąc Koguta (od 7 września do 7 października), , gdyż każdego dnia w godzinie Koguta (17:00 - 19:00) dochodzić będzie do tego niezwykłego, a groźnego spotkania. Każdy dzień Koguta, nie tylko ósmego miesiąca, lecz i każdego innego, niesie zagrożenie, szczególnie o wspomnianej tutaj godzinie. Oczywiście zagrożenie rośnie dla Kogutów czy też innych znaków, które przyszły na świat w miesiącu, dniu czy też godzinie Koguta. Dodam tylko, że dzień Koguta powtarza się co 12 dni, zatem w nadchodzącym roku mamy co najmniej 39 dni o wzmożonym ryzyku robienia sobie na złość – zaznacza astrolog.

W poprzednich latach, które były rokiem ognistego koguta (1957) Polska i Japonia podpisały układ o zakończeniu wojny i nawiązały między sobą stosunki dyplomatyczne, Izrael wycofał się z półwyspu Synaj i ze Strefy Gazy, Ghana została członkiem ONZ i jako pierwsza z koloni brytyjskich w Afryce uzyskała niepodległość.

Podpisane zostały Traktaty rzymskie o utworzenie Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej. Bundestag uchwalił ustawę o równouprawnieniu kobiet i mężczyzn. Było jednak było wiele katastrof lotniczych, a epidemia grypy azjatyckiej pochłonęła milion osób – przypomina Jacek Kryg.

Rok ognistego koguta potrwa do 15 lutego 2018 r.

Rok będzie bardziej stabilniejszy od poprzedniego. Nie będzie spektakularnych wydarzeń, jednak może się okazać, że będzie drugie referendum w Wielkiej Brytanii, a Brytyjczycy zmienią zdanie w sprawie Brexitu. To ostatni dobry rok na inwestowanie, na jesieni początki kryzysu – podsumowuje Jacek Kryg.

A czy sprawdził się Horoskop Chiński na 2016 rok?

Nie będzie wojny, ale będziemy słyszeć o zamachach terrorystycznych. Elementem tego roku jest Ogień, zobaczycie ile będzie pożarów. Powinni uważać też osoby mające problemy z sercem. To będzie wspaniały rok dla kultury i podróżowania. Nie będzie kryzysu gospodarczego. W finansach będzie dobrze. Pod koniec roku stwierdzimy, że nie było tak źle, jak mogłoby się wydawać – mówił rok temu Jacek Kryg, astrolog i mistrz feng shui.


Komentarze (1)

09-02-2017 21:10:03
darek
Takie ogólne informacje to ja też mogę przekazać ludziom , nie będąc żadnym mistrzem i astrologiem. A gdy dojdzie do jakichś ciekawych zdarzeń na świecie to umiejętnie je dopasuje do swojej przepowiedni.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: