Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Biblioteka Raczyńskich przy Lodowej została zamknięta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Biblioteka Raczyńskich przy Lodowej została zamknięta
08-12-2016 12:32   Janusz Ludwiczak
Czytelnicy korzystający Biblioteki Raczyńskich przy ul. Lodowej muszą skorzystać z innych filii. W poniedziałek placówka została zamknięta z powodu remontu.

O zamknięciu Filii nr 4 Biblioteki Raczyńskich przy ul. Lodowej 4 poinformowała nas Czytelniczka.

Biblioteka na Lodowej jest zamknięta ponoć do końca miesiąca. Przekazuję tą informacje, żeby nikt się niepotrzebnie nie wybrał jak ja dziś :) – pisze do nas Katarzyna [nazwisko na prośbę Czytelniczki do wiadomości redakcji].

Czytelnia i wypożyczalnia książek będzie zamknięta do końca roku z powodu remontu. W placówce wymieniane są okna.

Zamknięcie placówki przewidujemy do 31 grudnia. Mamy nadzieję, że wszystkie prace będą przebiegać zgodnie z planem i ponownie przywitamy Czytelników 2 stycznia 2017 r. – wyjaśnia Izabella Barańska, kierownik Działu Sieci Bibliotecznej Biblioteki Raczyńskich.

Filia nr 4 Biblioteki Raczyńskich przy ul. Lodowej 4 posiada księgozbiór ok. 68 tysięcy woluminów, w tym bogate publikacje historyczne, biografie, listy, pamiętniki, literaturę piękną, lektury szkolne, książki popularnonaukowe ze wszystkich dziedzin wiedzy, a także multimedia - filmy na DVD. W czytelni możemy również przeczytać codzienne gazety, tygodniki, miesięczniki i inne czasopisma. Podczas Dni Łazarza w bibliotece odbywają się spotkania autorskie. Filia posiada również dostęp do internetu. Placówka ma zostać otwarta ponownie na początku przyszłego roku.

Bez zmian można korzystać z innych filii Biblioteki Raczyńskich na Łazarzu - dla dorosłych przy ul. Arciszewskiego 27 (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00) oraz dla dzieci: przy ul. Dmowskiego 37 (filia nr 22), Hetmańskiej 41 (filia nr 23) - w poniedziałki, środy i piątki od 11 do 17 oraz we wtorki i czwartki od 9:00 do 14:30 oraz przy ul. Arciszewskiego 27 (filia nr 46) od poniedziałku do piątku w godz. 9 -19.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


R E K L A M A

Komentarze (4)

09-12-2016 16:17:00
zdziwiona
Myślę ,że JS wstąpi do biblioteki.Przydałoby się , zapraszam.
09-12-2016 11:25:28
ucieszona
Miła wiadomość. To miejsce bardzo potrzebne dla łazarzanów. Może przy t a k i m r e m o n c i e uda sie " wypięknić " bibliotekę . Jeszcze wiele z r o b i c . Może być czyściej i przestronniej. To z a w s z e miłe miejsce , jak i chwile tam spędzone.
09-12-2016 08:35:44
czytelniczka
Czy należy zanieść książkę której termin kończy mi się dzisiaj do innej filii? :)
08-12-2016 20:23:48
czytelnik
Pani Kasiu, refleks trochę spóźniony. O zamknięciu biblioteki to ja już wiedziałem od 30 listopada a kartka na drzwiach wisiała jeszcze wczesniej.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: