Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Rzeźnik" z Potockiej oskarżony o dwa morderstwa i usiłowanie zabójstwa swojego 10-letniego bratanka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Rzeźnik" z Potockiej oskarżony o dwa morderstwa i usiłowanie zabójstwa swojego 10-letniego bratanka
21-11-2016 11:47   Janusz Ludwiczak
55-letni Arkadiusz N., który w lipcu zabił swoją matkę i sąsiadkę usłyszał już zarzut podwójnego morderstwa. Prokuratura postawiła mężczyźnie zarzut usiłowania zabójstwa swojego 10-letniego bratanka i 48-letniego brata.

Dramat rozegrał się w połowie lipca w bloku przy ul. Klaudyny Potockiej 33. 55-letni mężczyzna "tępym narzędziem" zabił swoją 82-letnią matkę i młotkiem ranił swojego brata (48 lat) i 10-letniego bratanka. Okazuje się, że 55-latek zamordował również swoją sąsiadkę.

Zamordowane zostały dwie osoby – matka mordercy i niespokrewniona z nim kobieta, która mieszkała w tym samym bloku. Tego zabójstwa dokonano najpewniej wcześniej – wyjaśniał wtedy prokurator Piotr Kotlarski, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej Poznań-Grunwald.

Jak informuje "Głos Wielkopolski" Arkadiusz N. usłyszał już zarzut podwójnego morderstwa. Prokuratura postawiła mężczyźnie jeszcze dwa zarzuty: usiłowanie zabójstwa swojego 48-letniego brata i jego 10-letniego syna.

Mężczyźnie grozi dożywocie.


Komentarze (1)

22-11-2016 07:27:31
Negatyw
Zutylizować śmiecia (!!!).
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: