Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dali śmieciom drugie życie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dali śmieciom drugie życie
10-10-2016 11:54   redakcja, Szkoła Podstawowa nr 77
Z okazji międzynarodowej akcji "Sprzątanie świata" Szkoła Podstawowa nr 77 zorganizowała dla uczniów klas 0-3 konkurs plastyczno-techniczny "Drugie życie śmieci".

Zadaniem uczestników było stworzenie dowolnej pracy przy użyciu surowców wtórnych. Uczniowie i uczennice wykazali się wyjątkową pomysłowością i kreatywnością. Wszystkie prace można podziwiać na wystawie.

Pierwsze miejsce w konkursie "Drugie życie śmieci" przyznano Aleksandrowi Skibiakowi i Krzysztofowi Siudzie z klasy 2b, drugie miejsce otrzymał Jakub August z klasy 3b, a trzecie Wiktor Daniel z 3a. Z kolei Małgorzata Biernacka z klasy 3a otrzymała specjalne wyróżenie za swoją autorską wystawę.


Komentarze (1)

10-10-2016 18:58:10
morlock
"Śmieci" pochodziły pewnie z domu bo zbyt czyste. Dziwi mnie jedno - jeśli KAŻDE mieszkanie otrzymało broszurową instrukcję segregowania śmieci (po wprowadzeniu reformy, drastycznych podwyżek za wywózkę i nastania GOAP) to dlaczemu z pojemników na szkło, plastików-metali wali smrodem bardziej niż z kibli na ogólne obierki,smarki i resztę badziewia? Ale to temat rzeka bo jak psie QUpy nawoziły chodniki tak to nadal robią. A Ci którzy sprzątają po swoich pupilach odpierniczają taką pantomimę by było widać że to robią... Żal że kultura nie jest zaraźliwa. No i znowu natrolliłem.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

do 19-05-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi mebli
"Home Decor" - targi dekoracji i wnętrz

19

maj

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
90-lecie Parafii Michała Archanioła - msza św., prelekcja ks. Bernarda Kołodzieja, historyka Wydziału Teologicznego UAM o historii parafii

20

maj

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Otwarcie wystawy filatelistycznej "Droga Karola Wojtyły do Watykanu" ze zbiorów Tadeusza Stańczyka

22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: