Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na MTP powstał Targuś - żłobek - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na MTP powstał Targuś - żłobek
01-10-2016 08:54   redakcja, MTP
W poniedziałek na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpocznie działalność żłobek. W Targusiu będzie przebywało 26 dzieci, w tym 9 maluchów należących do pracowników MTP.

Żłobek jest zlokalizowany w pawilonie nr 6, na parterze budynku, od strony ul. Święcickiego. Pomieszczenia przeszły gruntowny remont, spełniają restrykcyjne wymogi stawiane przed tego rodzaju placówkami i są wyposażone w nowe zabawki edukacyjne. Operatorem placówki jest Fundacja Familijny Poznań. Miesięczny koszt pobytu dziecka to 300 zł. Maluchy będą miały zapewnioną opiekę przez 10 godzin dziennie i będą korzystały z wyżywienia składającego się z czterech dań.

W rekrutacji mogli startować pracownicy MTP, ale też rodziny mieszkające na terenie Poznania, które dzięki oddaniu dziecka do żłobka będą mogły wrócić do pracy zawodowej. Są to osoby po urlopie macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym, bezrobotne, ale też osoby bierne zawodowo. Rodzice wciąż mogą zapisywać maluchy do żłobka. Trwa rekrutacja ciągła. Podania przyjmowane są w siedzibie Fundacji Familijny Poznań.

Projekt "Żłobek Fundacji Familijny Poznań na Międzynarodowych Targach Poznańskich" realizowany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014+), współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: