Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Patroni Łazarskich Ulic" - powstała miejska gra terenowa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Patroni Łazarskich Ulic" - powstała miejska gra terenowa
22-06-2016 23:21   Janusz Ludwiczak
Tajemnicze wskazówki, zaszyfrowane wiadomości, nietypowe zagadki. Powstała miejska gra terenowa "Patroni Łazarskich Ulic".

"Patroni Łazarskich Ulic" to miejska gra terenowa mająca na celu przybliżenie ciekawej historii Łazarza oraz patronów ulic Łazarza.

Tajemnicze wskazówki, zaszyfrowane wiadomości sprawią, że wypełnianie arkusza startowego będzie sprawiało wiele zabawy. W grze może wziąć udział każdy zainteresowany mieszkaniec Łazarza a także osoby z innych dzielnic Poznania. Jest to ciekawa propozycja do spędzania wolnego czasu – wyjaśnia Wojciech Wysocki, autor gry "Patroni Łazarskich Ulic".

Gra skierowana jest do mieszkańców nie tylko Łazarza w każdym przedziale wiekowym. Regulamin oraz arkusz dostępne są na stronie: www.patroniulic.pl.

Pierwsza edycja gry zakończy się 23 czerwca, jesienią będzie okazja do zdobycia kolejnego zestawu nagród.

"Patroni Łazarskich Ulic" to jeden z wyróżnionych projektów w ramach konkursu "Lokalnych Inicjatyw Osiedlowych" z inicjatywy Rady Osiedla Św. Łazarz. Autorem gry jest Wojciech Wysocki oraz instruktorzy Szczepu "Łazarz" ZHP. Założeniem konkursu było wsparcie i zachęcenie mieszkańców do aktywnego tworzenia i uczestnictwa w różnego rodzaju wydarzeniach o charakterze społecznym, kształtujące tożsamość danego osiedla.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: