Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jak najlepiej zaparkować auto? Na środku... skrzyżowania - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jak najlepiej zaparkować auto? Na środku... skrzyżowania
12-05-2016 00:22   Janusz Ludwiczak
Oto prawdziwy "mistrz parkowania". Kierowca BMW postanowił zaparkować swój samochód praktycznie na środku skrzyżowania Ułańskiej i Siemiradzkiego.

Zdarzają się kierowcy, którzy parkują na chodnikach, na trawnikach w Parku Kasprowicza czy skwerze im. Wierzejewskich, ale są również kierowcy, którzy zaparkowali swój pojazd praktycznie...na środku skrzyżowania. Do takiego zdarzenia doszło w środowe popołudnie przy zbiegu ulic Ułańskiej i Siemiradzkiego, o czym poinformował na Nieformalnej Grupie Łazarskiej Piotr May.


Fot: Piotr May

ZOBACZ TAKŻE: "Mistrz parkowania" pozostawił swoje auto na środku skrzyżowania - pojazd odholowano

ZOBACZ TAKŻE: Mistrz parkowania zablokował chodnik na Kasprzaka. Nie można było przejechać wózkiem

ZOBACZ TAKŻE: Skwer im. Wierzejewskich na rogu Grunwaldzkiej i Szylinga zamienił się w parking

ZOBACZ TAKŻE: Park(ing) Kasprowicza: "Mandatami ukarano 2 osoby"

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Aktualności
Niezapominajka
22

sty

17:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan - nabożeństwo ekumeniczne

23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Modlitwo Jedność Chrześcijan - nabożeństwo centralne, kazanie wygłosi abp. Stanisław Gądecki

24

sty

do 25-01-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Agro Premiery

26

sty

Polska * Poznań * Łazarz
33. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - "dla onkologii i hematologii dziecięcej"

11

lut

do 14-02-2025
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: