Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"To będzie rok wynalazców, wspaniały dla kultury i podróżowania" – Jacek Kryg o roku ognistej małpy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"To będzie rok wynalazców, wspaniały dla kultury i podróżowania" – Jacek Kryg o roku ognistej małpy
03-02-2016 08:17   Janusz Ludwiczak
Na kilka dni przez rozpoczęciem nowego roku chińskiego znany astrolog, kulturoznawca, mistrz feng-shui i filozof specjalizujący się w zagadnieniach związanych z taoizmem Jacek Kryg był gościem Stowarzyszenia Radiestetów im. Czesława Spychalskiego w Klubie Osiedlowym "Krąg". Tematem wykładu był rok ognistej małpy i przepowiednie z nim związane.

Rok ognistej małpy zgodnie z kalendarzem solarnym zacznie się 4 lutego, jednak Chińczycy rozpoczną go 8 lutego, zgodnie z kalendarzem księżycowym.

Nie będzie spektakularnych wydarzeń na świecie, ale małpa z natury jest konfliktowa. Nie będzie wojny, ale będziemy słyszeć o zamachach terrorystycznych. Elementem tego roku jest Ogień, zobaczycie ile będzie pożarów. Powinni uważać też osoby mające problemy z sercem – powiedział Jacek Kryg, astrolog.

Pozytywne i negatywne cechy Małpy będą miały bezpośredni wpływ na wydarzenia w 2016 roku. To oznacza, że naprawdę wszystko może się zdarzyć, ponieważ małpa jest ze swej natury nieprzewidywalna. Trzeba przyznać, że jest to zwierzę inteligentne, dowcipne i niezwykle pomysłowe. Dociekliwa i czasami irytująca, jest zwykle bardzo zadowolona z siebie. Małpa (猴) jest dziewiątym znakiem Chińskiego Zodiaku, a cyfra dziewięć jest wiązana z ambicją, aktywnością, sprytem i przygodą – wyjaśnia Jacek Kryg.

Rok ognistej małpy potrwa do 27 stycznia 2017 r. Znany astrolog, mistrz feng-shui i filozof specjalizujący się w zagadnieniach związanych z taoizmem uspokoił, że będzie to jednak rok optymistyczny.

Będzie to rok wynalazców. W poprzednich latach, które były rokiem małpy wynaleziono radio (1908 r.), utworzono Stany Zjednoczone (1776), powstała Eurowizja (1956) czy utworzono Solidarność (1980).

To będzie wspaniały rok dla kultury i podróżowania. Nie będzie kryzysu gospodarczego. W finansach będzie dobrze. Pod koniec roku stwierdzimy, że nie było tak źle, jak mogłoby się wydawać. Do 5 marca lepiej nie podejmować ważnych decyzji, gdyż w pierwszym miesiącu spotykają się małpa i tygrys. Luty będzie najgorszy. Daję też rok premier Szydło, której znakiem jest zając. Dla zająca fatalny będzie następny rok ognistego koguta – przekonywał Jacek Kryg.

Zdaniem Jacka Kryga rok ognistej małpy będzie dobry dla osób ze znaku: szczura, bawołu, królika i węża, zaś kiepski dla tygrysów, małp, psów i świni.

A czy sprawdził się Horoskop Chiński na 2015 rok?

W roku drewnianej kozy będą trzęsienia ziemi, zapadnięcia gruntów, osunięcie ziemi. Nie należy bagatelizować Dudy, który jest szczurem. To doskonały rok dla osób z tego znaku zodiaku. W tym roku nie rozprzestrzeni się kryzys ukraiński na Europę. Koza lubi kulturę. Będzie to dobry rok dla ludzi twórczych. W tym roku zagrożony jest zachód. Niespokojnie może być i w Poznaniu. Pojawią się kłopoty z wodą, zwłaszcza pitną, wystąpią problemy drogowe – mówił rok temu astrolog Jacek Kryg.

Jak widać wróżba się spełniła. Prezydentem RP został Andrzej Duda, uspokoiła się również sytuacja na Ukrainie. Z kolei w Poznaniu zatruta została rzeka Warta. Z kolei kultura powróciła do Olimpii.


Komentarze (5)

28-01-2017 10:19:38
Mika
a ciemny lud wierzy w brednie kościoła i co? Chińska astrologia to nie brednie tylko wielowiekaowa tradycja wiedzy.
04-02-2016 12:50:54
Rafi
Ha ha ha ha! A ciemny lud wierzy w te brednie :D Nie znamy dnia ani godziny, a chcielibyśmy wszystko mieć poukładane wg, kalendarza czy gwiazd, a nigdy mieć nie będziemy i taka jest prawda. Żyjcie dobrze z dnia na dzień, a horoskopy i wróżby nie będą Wam potrzebne :)
03-02-2016 13:55:53
Ola
Czy się sprawdzi przekonamy się za rok. Dlatego zachowałam sobie również horoskop noworoczny 2016.
03-02-2016 10:32:35
tonny
Zdaje się, że to nie jest dom kultury parafii Matki Boskiej Bolesnej więc niech się zajmie swoim kościołem i ciemnymi owieczkami
03-02-2016 10:23:27
albańczyk
Co na to proboszcz?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: