Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skandale, osunięcia ziemi i brak wojny - rok drewnianej kozy według Jacka Kryga - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skandale, osunięcia ziemi i brak wojny - rok drewnianej kozy według Jacka Kryga
25-02-2015 00:54   Janusz Ludwiczak
Tradycyjnie w okresie rozpoczęcia nowego roku chińskiego na zaproszenie Stowarzyszenia Radiestetów im. Czesława Spychalskiego gościł w Klubie Krąg znany astrolog, kulturoznawca i mistrz feng-shui Jacek Kryg.

We wtorkowy wieczór członkowie Stowarzyszenia Radiestetów im. Czesława Spychalskiego spotkali się w Klubie Osiedlowy "Krąg" ze znanym astrologiem i mistrzem feng shui. Jacek Kryg wygłosił prelekcję "Horoskop Chiński na 2015". Nowy rok chiński rozpoczął się w miniony czwartek.

19 lutego o godz. 7:48 rozpoczął się 4 713 rok w kalendarzu chińskim, potrwa do 7 lutego 2016 r. do godz. 22:39. W roku drewnianej kozy będą trzęsienia ziemi, zapadnięcia gruntów, osunięcie ziemi. Ledwo zaczął się nowy rok chiński i co mamy - zamknięty Most Łazienkowski. W Seaulu zapadł się chodnik pod kobietą i mężczyzną, którzy wysiadali z autobusu. Dziś słyszymy o znalezionych ciałach ofiar, którzy zginęli pod lawiną. To będzie jednak dobry, harmonijny rok. Będzie więcej podobnych skandali co z Durczokiem. Rok drewnianej kozy będzie sprzyjał zawieraniu związków małżeńskich - powiedział Jacek Kryg, astrolog i mistrz feng-shui.

W tym roku umrzeć może Lech Wałęsa. Były prezydent sam z resztą zaczął się ostatnio z wszystkimi żegnać. Wszyscy pytają mnie o wybory. Duże szanse ma Bronisław Komorowski, którego znak zodiaku to smok, a to dobry dla nich rok. Nie należy bagatelizować Dudy, który jest szczurem. To doskonały rok dla osób z tego znaku zodiaku - wskazywał astrolog Jacek Kryg.

Zdaniem znanego astrologa rok drewnianej kozy przebiegać będzie pod znaniem chorób, głównie brzucha. Mogą pojawiać się często raki trzustki.

Jacek Kryg uważa również, że uspokoi się sytuacja na Ukrainie.

Według Chińczyków nie będzie to rok biedy, głodu i kryzysu gospodarczego. Chińczycy nie obawiają się wojny. W tym roku nie rozprzestrzeni się kryzys ukraiński na Europę. Jednak kolejny rok będzie rokiem ognistej małpy, może być wtedy nieciekawie - uważa astrolog Jacek Kryg.

Rok drewnianej kozy był w 2003, 1991, 1979, 1965, 1943, 1931, 1907 i 1895 roku. Wtedy powstał pakt pokojowy dla Iraku, w Paryżu podpisano taktrakt wersalski. W roku Kozy nigdy nie wybuchła wojna. Koza lubi kulturę. Będzie to dobry rok dla ludzi twórczych. W poprzednich latach roku kozy powstała Casablanca, Brytyjczycy wystawili Hamleta, powstała Opera Narodowa w Wiedniu, ustanowiono nagrodę Nobla - przekonywał Jacek Kryg.

W tym roku zagrożony jest zachód. Niespokojnie może być i w Poznaniu. Pojawią się kłopoty z wodą, zwłaszcza pitną, wystąpią problemy drogowe. Dobrze, że w tym roku nie odbędą się wybory samorządowe, bo nie udałoby się obalić Grobelnego - podsumował Jacek Kryg, astrolog.


Komentarze (5)

04-03-2015 22:18:12
Neon
>M. Nie zauważyłem stwierdzenia Pana Kryga, iż most Łazienkowski się spalił. Trzeba włączyć myślenie! Rok drewnianej Kozy cechuje bardzo silna ziemia z totalnym problemem wody. A cóż się stało z mostem łazienkowskim? Jak wiadomo most służy do przeprawy przez rzekę, a więc wodę. W wyniku pożaru w okresie drewnianego Konia, zamknięto most. To zaś oznacza wielkie problemy z przeprawą przez wodę przez najbliższy rok. Ot i cała filozofia wydarzenia. >tomaszu Jeśli jesteś władny swojego życia i przyszłości, to gratuluję. Pewnie już jeździsz porshe cayenne i masz wielką posiadłość z pałacem i służbą... No tak, ale przecież tego nie potrzebujesz.
28-02-2015 21:56:49
W.
Panie Włodku, jako znawca ma Pan dużo czasu na krytykowanie innych.
26-02-2015 06:50:27
Poznaniak
Najważniejsze, że nie mamy już E-R-Y- --G-R-O-B-E-L-N-E-G-O a reszta to pikus
25-02-2015 21:59:41
tomasz
takie przepowiednie do których mozna dopasować wspomniane wydarzenia to może przepowiedzieć większość zwykłych ludzi. dlaczego Pan Kryg nie przepowiedział szczegółów ? to bardzo proste. bo to niemożliwe ! przyszłość my sami tworzymy kreując ją na zasadzie przyczyny i skutku.
25-02-2015 12:46:13
M.
> Rok drewnianej kozy był w 2003, 1991, 1979, 1965, 1943, 1931, 1907 i 1895 roku. Chyba z wiedzą Pana Kryga nie jest najlepiej. Owszem znaki zodiaku zmieniają się w cyklu dwunastoletnim, ale przymiotnik drewniany określa jeden z pięciu żywiołów. Stąd prosty wniosek, że rok drewnianej kozy poprzednio mieliśmy 60 lat temu. >Ledwo zaczął się nowy rok chiński i co mamy - zamknięty Most Łazienkowski. W Seaulu zapadł >się chodnik pod kobietą i mężczyzną No proszę, a u nas Głogowska zapadła się w zeszłym roku i w latach poprzednich też się zdarzało :)) I jeszcze jedna uwaga, most Łazienkowski się spalił, a nie zawalił. Nie pasuje to do koncepcji pana astrologa i na dodatek spalił się w poprzednim roku astronomicznym...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

paź

do 09-10-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA: Poznań Game Arena - targi gier, multimediów i rozrywki

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Bezpłatne warsztaty gliniarskie dla dzieci i nie tylko
Obowiązują zapisy: zapisy.klubkrag@gmail.com

09

paź

16:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert Orkiestry Zbigniewa Pawlaka

Rynek Łazarski
Targ Sztuk Pięknych
w godz. 13:00-18:00

11

paź

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 10-lecia 5.Poznańskiej Drużyny Harcerskiej "Wagabunda"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: