Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Strzelnica, pokazy akrobatyczne, plener rzeźbiarski - w Parku Wilsona Łazarz dobrze się bawił {FOTO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Strzelnica, pokazy akrobatyczne, plener rzeźbiarski - w Parku Wilsona Łazarz dobrze się bawił {FOTO}
09-06-2014 01:09   Janusz Ludwiczak
Animacje dla dzieci, pokazy akrobatyczne, plener malarski i rzeźbiarski, powietrzny zamek, turniej strzelecki - to tylko kilka z wielu atrakcji jakie czekały w sobotę podczas Festyny Łazarskiego, który odbył się w Parku Wilsona w ramach 25. Dni Łazarza. Tego dnia udało się również zebrać 14 litrów krwi dla osób chorych.

Festyn Łazarski rozpoczął się tradycyjnie od wypuszczenia w niebo gołębi pocztowych.

Przez całe sobotnie popołudnie w Parku Wilsona na mieszkańców czekały liczne atrakcje, m.in. najmłodsi mogli skorzystać z powietrznego zamku - nadmuchiwanej zjeżdżalni czy sprawdzić swoich sił w turnieju strzeleckim zorganizowanym przez Bractwo Kurkowe Poznań 1253. Galeria Raczej przygotowała planer malarski i rzeźbiarski, a uczniowie Szkoły Podstawowej nr 69 pokazy akrobatyczne.

Chętni mogli się zmierzyć z mistrzem w VIII Łazarskiej Symultanie Szachowej. Sporym zainteresowaniem cieszyły się również motocykliści, którzy w sobotę pojawili się w Parku Wilsona.

Przed Palmiarnią stanął nietypowy autobus, w którym przeprowadzono akcję poboru krwi. 31 osób udało w sumie 14 litrów krwi.

Na scenie muszli koncertowej wystąpiły m.in. zespół tańca współczesnego No Name i zespoły Agat i Fiki Miki z Młodzieżowego Domu Kultury nr 3, a także cheerleaderki z Zespołu Szkół Handlowych oraz zespół Burning Angels.


Fot: Tomasz Nowak (2-20), Janusz Ludwiczak (1,21-54)


[serwis informacyjny]     [program 25.Dni Łazarza]     [krzyżówka łazarska]

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

20

cze

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

21

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: