Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznawali Poznań nocą - biegali na orientację po Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznawali Poznań nocą - biegali na orientację po Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
05-03-2014 07:21   Janusz Ludwiczak
We wtorek wieczorem odbył się finałowy etap zawodów w biegu na orientację z cyklu "Poznaj Poznań Nocą". Areną zmagań pomad 230 biegaczy były tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Organizatorzy podczas etapu finałowego, najlepszych zawodników uzbroili w nadajniki GPS, dzięki czemu w Holu Wschodnim MTP można było obserwować rywalizację uczestników i zobaczyć, w którym miejscu znajduje się zawodnik. Każdy biegacz posiadał również latarkę.

Zawodnicy startujący w zawodach zostali podzieleni na kategorie pod względem umiejętności - Elita, Średniacy, Początkujący oraz Open. Każdemu ze startujących zależnie od zdobytego miejsca na dotychczasowych etapach, zostały przydzielone punkty. Suma tych punktów ustala finałową listę startową, a na trasy jako pierwsi wybiegli najlepsi zawodnicy.

Zawody mają na celu popularyzacje biegów na orientacje wśród mieszkańców Poznania. Cieszy nas frekwencja, gdyż na dotychczasowych zawodach startowało zawsze ponad 200 osób - podkreśla Łukasz Nowacki, organizator zawodów.

Finał zawodów w biegu na orientację z cyklu "Poznaj Poznań Nocą" zorganizowało Stowarzyszenie "Biegaj z Mapą" przy współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Komentarze (1)

06-03-2014 09:57:19
biegacz
Super zdjecia, Super inicjatywa! Polecam wszystkim, którzy lubią łączyć wysiłek fizyczny z umysłowym;)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: