Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont nawierzchni na Reymonta i Bukowskiej. Autobusy T2 nie dojeżdżają do R. Jeziorańskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont nawierzchni na Reymonta i Bukowskiej. Autobusy T2 nie dojeżdżają do R. Jeziorańskiego
15-04-2012 01:36   Janusz Ludwiczak
Od soboty drogowcy remontują nawierzchnię na ulicy Reymonta, Przybyszewskiego i Bukowskiej. Do wtorku włącznie autobusy linii nr 48, 59, 63, 77, A, L, 240 i 242 kursować będą objazdami. Zmienioną trasą kursują również autobusy "za tramwaj" T2, którymi z Ronda Jeziorańskiego nie dojedziemy do Kaponiery.

Do wtorku włącznie drogowcy będą układać nową nawierzchnię na ulicy Przybyszewskiego i Reymonta. W związku z tym na ulicy Przybyszewskiego od skrzyżowania z Szamarzewskiego do ulicy Marcelińskiej ruch odbywa się dwukierunkowo nitką wschodnią. Natomiast na dalszym odcinku ulicy Przybyszewskiego oraz na ulicy Reymonta (od Marcelińskiej do Wojskowej) ruch poprowadzony został dwukierunkowo nitką zachodnią.

Również od soboty do wtorku włącznie prowadzony jest IV i V etap przebudowy ulicy Bukowskiej. Drogowcy wymieniają nawierzchnię na odcinku pomiędzy ulicami Przybyszewskiego a Szamotulską oraz dodatkowo od Szamotulskiej do Grochowskiej. Ulica Bukowska dla ruchu kołowego została całkowicie zamknięta na odcinku od Przybyszewskiego do skrzyżowania z ulicami Szpitalną i Grochowską.
Dla kierowców jadących w kierunku Kaponiery wytyczony zostanie objazd ulicami Szpitalną, Szamarzewskiego i Przybyszewskiego a w kierunku Grunwaldu i Ławicy: przez Przybyszewskiego, Marcelińską i Grochowską.

W związku z prowadzonymi pracami drogowymi do 17 kwietnia włącznie zmienione zostały trasy linii autobusowych nr T2, 48, 59, 63, 77, 93, pospiesznych A i L oraz nocnych nr 240, 242 i 251.

Autobusy linii dziennych nr 48, 59, 77, L skierowane zostały objazdem w obu kierunkach po trasie:
… - Bukowska – Przybyszewskiego – Szamarzewskiego – Szpitalna – Bukowska - …

Autobusy linii dziennych nr 63, A oraz nocnych nr 240 i 242 skierowane zostały objazdem w obu kierunkach:
… - Bukowska – Przybyszewskiego – Szamarzewskiego – Szpitalna – Grochowska - …

Autobusy "za tramwaj" T2 oraz linii nocnej nr 251 jadące od strony Junikowa w kierunku Kaponiery jadą objazdem po trasie:
… - Marcelińska – Przybyszewskiego – Bukowska - …
Powrót ulicami Szylinga, Grunwaldzką, Wojskowa, Marcelińską, Grochowską i Grunwaldzką.

Z całkowitego użytkowania wyłączone zostały przystanki: "Grodziska" - na ulicy Bukowskiej (w obu kierunkach) - dla linii nr 48, 59, 63, 77, "Rondo Jana Nowaka Jeziorańskiego" – na ulicy Grunwaldzkiej w kierunku centrum dla linii T2 i 251.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
29

sty

Park Wilsona Muszla Koncertowa
31. finał WOŚP:
• 17:00 - Imago
• 18:00 - Grip
• 19:00 - Kwartet Proforma
• 20:00 - Światełko do nieba

31

sty

do 03-02-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury "Windoor-Tech" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad

02

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"4 Oblicza Miłości" - Spotkanie 1: Miłość rodzicielska - bezwarunkowa, akceptująca, nieoceniająca, również wobec siebie

03

lut

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż Wystawy "Prac Malarskich Mieczysława Hofa"
Wstęp wolny

07

lut

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Rok Wodnego Królika - nowy rok chiński" - spotkanie z astrologiem Jackiem Krygiem
Zaprasza Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: