Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radni obniżyli czynsz za wynajem lokalu po Piotrze i Pawle - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radni obniżyli czynsz za wynajem lokalu po Piotrze i Pawle
05-10-2019 16:10   Janusz Ludwiczak
Najemca lokalu przy ul. Głogowskiej 91b, w którym mieściły się delikatesy Piotr i Paweł decyzją Rady "Osiedla Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald otrzymał obniżkę stawki czynszowej na okres trzech miesięcy z tytułu prowadzonego remontu.

W czerwcu informowaliśmy o pustych półkach sklepowych, pozostawionych kasach i maszynach do krojenia mięsa, po tym jak upadł sklep Groszek, który znajdował się w lokalu po pierwszych delikatesach sieci Piotr i Paweł przy ul. Głogowskiej 91. Jak się okazało właścicielka sklepu nie płaciła czynszu. Obecnie trwa remont w lokalu, a docelowo w miejscu tym ponownie otwarty zostanie sklep sieci Groszek, ale tym razem będzie prowadzony przez zupełnie innego właściciela.

Podczas ostatniego posiedzenia Rady "Osiedla Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald, które odbyło się 30 września w domu kultury Klub Osiedlowy "Krąg" rozpatrzono pozytywnie wniosek w sprawie obniżenia stawki czynszowej na okres trzech miesięcy z tytułu prowadzonego remontu w nowo wynajętym lokalu przy ul. Głogowskiej 91/B po Piotrze i Pawle.

Ponadto podczas piątej sesji spółdzielczego samorządu radni zgodzili się na wynajęcie części lokalu użytkowego w budynku po byłej kotłowni przy ul. Stablewskiego 3 i wyrazili zgodę na wynajem ściany pod reklamę na elewacji budynku przy ul. Głogowskiej 26a. Z porządku obrad zdjęto wniosek o wynajem pomieszczenia strychowego w budynku przy ul. Łukaszewicza 12 ze względu na brak zgody lokatorów.


Komentarze (6)

07-10-2019 16:25:58
do mieszkańca z rejonu
Z tą większością to Pan popłynął - przytłaczająca większość nowej Rady Osiedla Św. Łazarz mieszka "na rejonie" całe życie (lub całe dorosłe życie), więc doskonale orientuje się w codziennych problemach mieszkańców, bo to także ich problemy. To nie tak, że z faktu bycia radnym osiedlowym takie problemy znikają ;)
07-10-2019 11:55:25
mieszkaniec z rejonu łazarskiego
do anton.Dawna rada osiedla wybrana została przez mieszkańców a teraz większość nowych radnych to spado-chroniarze z innych terenów.Często zameldowani w wynajętych mieszkaniach niecałe pół roku przed wyborami i absolutnie nieżyjący problemami zwykłych mieszkańców dzielnicy.Szanujmy się wzajemnie.
05-10-2019 17:07:41
toms
@as: Kto wie może niedługo poseł PSL
05-10-2019 16:54:30
as
Haha Woskowiak zawod radny.. Ja nie moge jak mozna byc takim czlowiekiem bez honoru...
05-10-2019 16:19:07
max
@Anton: Może trochę szacunku do pewnych osób. Te "spady" były już od dawna w tej radzie
05-10-2019 16:15:51
Anton
O!!! Spady po dawnej radzie osiedla znalazły kolejne ciepłe stołki :)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
23

paź

18:30
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Wieczór trzech Bardów - koncert w ramach Dni Kultury Rosyjskiej

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

do 27-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Warsztaty plastyczne inspirowane jesienią

26

paź

11:00
Łazarz
Łazarskie łazęgowanie - Łazarz wielokulturowy
Jakie są nasze korzenie, kim byli nasi przodkowie i ich sąsiedzi? Spacer śladami ludzi, którzy się osiedlili na Łazarzu i zbudowali dzielnicę - wyciec

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: