Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jak kupić naprawdę tanie ubezpieczenie OC? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jak kupić naprawdę tanie ubezpieczenie OC?
10-06-2019 00:00   
Coraz więcej Polaków szuka atrakcyjnych ofert obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego. Sprawdź, jak dotrzesz do korzystnych opcji, by nie przepłacić kilkuset złotych. Średnia wysokość składki na obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne wynosi 1000 zł. Wcale nie trzeba godzić się na taką polisę – wiele towarzystw ubezpieczeniowych proponuje ubezpieczenie znacznie tańsze niż średnia wartość.

Przy OC liczy się tylko cena

Zasada wyboru korzystnej oferty ubezpieczeniowej w zakresie OC jest tylko jedna: trzeba wybrać najtańszą polisę. Nie ma sensu przepłacać, ponieważ ubezpieczenie jest regulowane ustawowo. Przepisy określają zakres ochrony ubezpieczeniowej oraz sumy gwarancyjne wypłacane przez ubezpieczycieli. Nie ma natomiast mowy o wysokości składki. Dzięki temu można wybrać najtańszą ofertę bez obaw o to, że towarzystwo ubezpieczeniowe odmówi wypłaty odszkodowania osobie pokrzywdzonej.

Kalkulator OC pomoże odnaleźć tanią ofertę

Jeśli chodzi o najtańsze ubezpieczenie OC z rankomat.pl, można zaoszczędzić nawet do 50%. Wystarczy dosłownie kilka minut poświęcić na wypełnienie formularza, aby uzyskać dostęp do informacji o ofertach nawet 12 towarzystw ubezpieczeniowych. To zasługa internetowego kalkulatora, który działa w oparciu o skomplikowane algorytmy, ale jest prosty w obsłudze przez użytkownika

Cała procedura sprowadza się do kilku kroków:
• wypełnij formularz,
• potwierdź dane,
• oczekuj na oferty.

W ciągu kilkunastu sekund otrzymasz informację zwrotną o ofertach towarzystw ubezpieczeniowych.

Przykład 1. Chcesz ubezpieczyć Citroena C1 z 2015 roku (C1 1.0 VTi Airscape Feel). Masz 42 lata, a prawo jazdy otrzymałeś 20 lat temu. Mieszkasz w Kaliszu. Przysługuje Ci zniżka 20%
Tanie OC proponują takie towarzystwa ubezpieczeniowe jak:
• AXA Direct – 531 zł (OC + Assistance)
• Link4 – 555,50 zł (OC + Assistance).

Dla przykładu nr 1 w wyniku porównania ofert OC, najdroższą ofertę prezentuje mtu24.pl – samo OC wynosi 1110 zł. Przed zakupem koniecznie zrób kalkulację bo możesz zaoszczędzić do 50% ceny ubezpieczenia.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora OC?

Kalkulator OC to praktyczne narzędzie, dzięki któremu faktycznie można dotrzeć do najtańszych ofert obowiązkowego ubezpieczenia. Korzystając z niego:
• oszczędzasz pieniądze,
• oszczędzasz czas,
• możesz dokonać kalkulacji w dowolnym momencie,
• możesz skontaktować się bezpośrednio z najtańszym ubezpieczycielem.

Poświęć dosłownie kilka minut, by zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Naprawdę warto.


R E K L A M A
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

cze

do 22-06-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

25

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Nuda przy śmietniku" w wykonaniu grupy teatralnej dziecięcej w ramach projektu "Fabryka kultury". Wstęp wolny!

26

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci" w ramach projektu "Łazarskie Lato 2019"

28

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci w wykonaniu Wujka Ogórka- pt."Zwierzęta" - które zwierze jest największe, które najmniejsze, a które najbardziej potrzebuje naszego wsparcia bo jest zagrożone. Piosenki Wujka Ogórka

30

cze

11:00
Łazarz
Kolejarski Łazarz - wycieczka
zbiórka przy Dworcu Zachodnim

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: