Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarz malowany {◎ GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarz malowany {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
07-06-2019 00:36   Janusz Ludwiczak
Z okazji Dni Łazarza po raz dwudziesty Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 zorganizował konkurs plastyczny i fotograficzny dla dzieci i młodzieży.

Po raz pierwszy konkurs został przeprowadzony w nowej formule, w ramach Łazarskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży. Konkurs odbył się w trzech kategoriach: w wieku 6-10 lat, 11-14 lat oraz od 15 do 19 lat.

Uczestnicy mieli dwa tematy do wyboru "Łazarz przyjazny dla zwierząt" lub "Detale architektury Łazarza", a prace należało wykonać w jednej z pięciu technik: rysunek, malarstwo (tempera, plakatówka, pastel, kredka), grafika komputerowa, collage lub fotografia czarno-biała lub kolorowa.

W sumie do konkursu wpłynęło ponad 50 prac. Tym razem zwycięzcy zostali wyłonieni w drodze głosowania przez samych mieszkańców.

Wystawę autorów Łazarskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży można do końca czerwca oglądać w holu Młodzieżowego Domu Kultury nr 3 przy ul. Jarochowskiego 1.


R E K L A M A

Komentarze (1)

07-06-2019 07:23:16
pyra
Jakie piekne prace ! mamy utalentowane dzieci i mlodziez na Lazarzu ! Gratuluje talentu !

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

cze

do 22-06-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

25

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Nuda przy śmietniku" w wykonaniu grupy teatralnej dziecięcej w ramach projektu "Fabryka kultury". Wstęp wolny!

26

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci" w ramach projektu "Łazarskie Lato 2019"

28

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci w wykonaniu Wujka Ogórka- pt."Zwierzęta" - które zwierze jest największe, które najmniejsze, a które najbardziej potrzebuje naszego wsparcia bo jest zagrożone. Piosenki Wujka Ogórka

30

cze

11:00
Łazarz
Kolejarski Łazarz - wycieczka
zbiórka przy Dworcu Zachodnim

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: