Strażnicy pomogli 8-latkowi, który zagubił się na dworcu
13-04-2018 11:39   Janusz Ludwiczak
W czwartek wieczorem strażnicy miejscy wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei poszukiwali 8-letniego chłopca, który zagubił się matce.

Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 18:30.

– Strażnicy referatu Interwencyjnego zostali poproszeni przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei o pomoc w poszukiwaniach 8-letniego chłopca, który zgubił się matce. Jak wynikało z przekazanych informacji, kobieta często przychodzi z synem na dworzec kolejowy, gdyż ten bardzo lubi oglądać pociągi – informuje Przemysław Piwecki, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Poznaniu.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania całego kompleksu dworca. Zagubione dziecko udało się znaleźć w okolicy przystanków autobusowych przy placu Dworcowym.

– Strażnicy zauważyli chłopca bez opieki, którego zachowanie mogło wskazywać, że się zagubił i nie wie dokąd się udać. Podeszli do niego, uspokoili go i zapytali, co się stało? Chłopiec powtarzał tylko: "Ja chcę do mamy, ja chcę do mamy...". W tym momencie już pewne było, że jest to właśnie poszukiwany 8-letni Dawid. Funkcjonariusze oddali dziecko matce. Wizyta na dworcu kolejowym kosztowała wszystkich chwilę strachu, ale na szczęście zakończyła się pozytywnie – podsumowuje Przemysław Piwecki ze Straży Miejskiej.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

kwi

do 26-04-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Expopower - Międzynarodowe Targi Energetyki
Greenpower - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
Instalacje - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Poznań Media Expo
Securex - Międzynar

24

kwi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Spotkać się między słowami"- wiersze wychowanków Dziennego Ośrodka Adopcyjnego nr 1 w Poznaniu w interpretacji własnej i przyjaciół

25

kwi

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Przez żołądek do kultury cz.5 - Przysmaki z Iranu

26

kwi

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Wernisaż wystawy - Monika Szwed "bez ruch"

27

kwi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl teatralny dla dzieci "Król Nicnierobię" w wykonaniu Teatru Krokodyl
Wstęp wolny
Spektakl będzie tłumaczony na język migowy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: