Silent disco, ułańska przeszłość, Oktoberfest i "Kraina Lodu" – City Park zaprasza na 10. urodziny
10-09-2017 10:28   PROMOCJA
W najbliższy weekend 10-lecie świętować będzie City Park, który zaprasza wszystkich łazarzan i poznaniaków na swoje huczne urodziny. W programie m.in. silent disco, koncerty, warsztaty florystyczne i kulinarne, odrobina historii, animacje dla dzieci, konkurs "Pyra Roku 2017" i niespodzianki ukryte na terenie City Parku.

City Park Poznań to jedno z tych miejsc w Poznaniu, które łączą w sobie nowoczesność z historycznym charakterem. W zrewitalizowanych koszarach 15 Pułku Ułanów Poznańskich mieszczą się w m.in. liczne restauracje, browar restauracyjny, cukiernia, butiki, galerie sztuki, biura, apartamenty a także luksusowy hotel i spa (to właśnie tutaj podczas Euro 2012 nocowali piłkarze Irlandii i Chorwacji).

W najbliższy weekend City Park szykuje dla wszystkich łazarzan i poznaniaków wielkie świętowanie. Zapowiada się trzydniowa zabawa pełna atrakcji muzycznych, kulinarnych, artystycznych, a do tego masa niespodzianek.

Wielka urodzinowa impreza rozpocznie się już w piątek uroczystą kolacją i silent disco.

Piątek, 15 września:
Pierwszego dnia City Park Poznań zaprasza na uroczystą kolację 88 i koncert do restauracji CUCINA, która obchodzi swoje 5. urodziny (z tej okazji na wszystkich gości restauracji przez cały weekend będzie czekał urodzinowy szampan). Będzie można także odbyć podróż po X whisky w Whisky Bar 88, a wieczór zakończyć podczas silent disco (wstęp wolny) przy ogródku Whisky Bar 88 / Peron 88.

Sobota, 16 września:
W sobotę UŁAN BROWAR zaczyna świętować swoje pierwsze urodziny, które zakończą się Oktoberfestem dopiero w niedzielę. Sobota to również dzień warsztatów florystycznych przygotowanych przez kwiaciarnię Ministerstwo Kwiatów oraz cukierniczych z Cukiernią CAPPUCCINA. Bagels & Friends słynący z pysznych bajgli organizuje bezpłatną jogę. Ale na tym nie koniec zabawy! Przy UŁAN BROWAR stanie scena i zaplanowano dwie muzyczne niespodzianki, a o 21:00 koncert kultowego zespołu Żuki Rock N’Roll Band. Nie zabraknie również edukacji i odrobiny historii - tego dnia nastąpi otwarcie galerii dedykowanej ułańskiej przeszłości miejsca, aby każdy mieszkaniec Poznania oraz turyści mogli zaczerpnąć wiedzy o historii tego wyjątkowego miejsca.

Niedziela, 17 września:
Niedziela rozpocznie się urodzinowym szpuntem w UŁAN BROWAR. O 13:00 rozpocznie się Oktoberfest oraz konkurs “Pyra Roku 2017“. Będzie też coś dla najmłodszych, między 14:00 a 16:00 przewidziano spektakle, między innymi przedstawienie zatytułowane "Kraina Lodu" oraz animacje, konkursy i zabawy. Na finał zaplanowano występ Pierwszej Poznańskiej Orkiestry Ukulele na scenie UŁAN BROWAR.

To nie wszystko! Podczas urodzinowego weekendu na terenie City Park będą ukryte niespodzianki, w tym zaproszenia na lody, masaż, pizzę, a nawet romantyczny weekend w City Park. Przez cały weekend będzie można skorzystać również z bezpłatnych, testowych jazd autami marki TESLA.

Więcej informacji o 10. urodzinach City Park można znaleźć na stronie: www.maxcitypark.pl
Zapraszamy!.


R E K L A M A
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

mar

do 25-03-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Edutec - Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji
22. Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej
Pegazik - Poznańskie Targi Książki

24

mar

do 25-03-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
beauty Vision - Forum Kosmetyki
Look - Forum Fryzjerska

do 25-03-2018
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
V Festiwal Smaków Food Trucków

26

mar

do 28-03-2018
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Sportowy zajączek

17:10
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Muzyki Sakralnej
godz. 17:10 - cz. 1 (sala organowa)
godz. 18:00 - cz. 2 (aula)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: