Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Biblioteka na Lodowej znów otwarta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Biblioteka na Lodowej znów otwarta
07-01-2017 21:35   Janusz Ludwiczak
Czytelnicy mogą znów wypożyczać książki z Biblioteki Raczyńskich przy Lodowej. Zakończył się remont, który polegał na wymianie okien.

Przez ostatni miesiąc Filia nr 4 Biblioteki Raczyńskich przy ul. Lodowej 4 była zamknięta z powodu remontu. Wymieniane były okna. Od tego tygodnia placówka jest znów do dyspozycji czytelników.

Filia nr 4 Biblioteki Raczyńskich przy ul. Lodowej 4 posiada księgozbiór ok. 68 tysięcy woluminów, w tym bogate publikacje historyczne, biografie, listy, pamiętniki, literaturę piękną, lektury szkolne, książki popularnonaukowe ze wszystkich dziedzin wiedzy, a także multimedia - filmy na DVD. W czytelni możemy również przeczytać codzienne gazety, tygodniki, miesięczniki i inne czasopisma. Podczas Dni Łazarza w bibliotece odbywają się spotkania autorskie. Filia posiada również dostęp do internetu.

To nie jedyna Biblioteka Raczyńskich na Łazarzu. Filia dla dorosłych znajduje się jeszcze przy ul. Arciszewskiego 27 (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00).

Dzieci mogą korzystać z filii nr 2 przy ul. Dmowskiego 37 oraz filii nr 23 przy ul. Hetmańskiej 41 - w poniedziałki, środy i piątki od 11 do 17 oraz we wtorki i czwartki od 9:00 do 14:30, a także z placówki przy ul. Arciszewskiego 27 (filia nr 46) od poniedziałku do piątku w godz. 9 -19.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: